• BIST 81.865
  • Altın 148,841
  • Dolar 3,8026
  • Euro 4,0554
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 3 °C
  • İzmir 9 °C

Ahmet Arslan Haberleri

Haydarpaşa ve İzmir limanında 'Türk Lirası' kullanılacak
Haydarpaşa ve İzmir limanında 'Türk Lirası' kullanılacakBakan Arslan: "Yabancı para birimleri karşısında milli parayı korumak amacıyla, TCDD tarafından işletilen İzmir ve Haydarpaşa limanlarında 1 Ocak'tan itibaren Türk lirası kullanılmaya başlandı"
Denize ikinci havalimanının temeli Nisan`da atılıyor
Denize ikinci havalimanının temeli Nisan`da atılıyorUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Türkiye'nin dev yatırımlarından biri olacak bu havalimanın altyapı ihalesini kimin kazandığını 10 ila 15 gün içinde açıklayacağız." dedi.
48 saatlik transit geçiş süresi 168 saate çıkıyor
48 saatlik transit geçiş süresi 168 saate çıkıyorTürk denizciliği için önemli sorunlardan olan 48 saat transit geçiş süresi, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşeme Bakanlığı’nca yapılan çalışmalar neticesinde 168 saate (7gün) çıkarılıyor.
Beyaz liste için UDHB harekete geçti
Beyaz liste için UDHB harekete geçtiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, art arda limanlarda alıkonulan Türk gemileri yüzünden Türkiye’nin denizcilikte kara listeye alınmaması için harekete geçti.
Gazeteciler demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarıdır
Gazeteciler demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarıdırUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan çalışan gazeteciler gününü kutladı.
Avrasya Tüneli projesi için deniz altında nasıl bir çalışma yapıldı?
Avrasya Tüneli projesi için deniz altında nasıl bir çalışma yapıldı?İki kıtanın en kısa yolu Avrasya Tüneli araç trafiğine açıldı. Peki, Avrasya Tüneli projesi için deniz altında nasıl bir çalışma yapıldı? İşte cevabı UDH Bakanı Ahmet Arslan'dan...
Avrasya Tüneli geçiş ücretleri belirlendi
Avrasya Tüneli geçiş ücretleri belirlendi22 Aralık'tan itibaren hizmete giren Avrasya Tüneli'nin yeni geçiş ücretleri belirlendi, işte belirlenen o ücretler...
Milletvekili Balbay Çeşme'deki yakıt sızıntısını meclise taşıdı
Milletvekili Balbay Çeşme'deki yakıt sızıntısını meclise taşıdıCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Çeşme Ildır Körfezi'nde karaya oturan gemiden tonlarca fuel-oilin sızmasını meclis gündemine taşıdı.
Terör kanlı yüzünü İstanbul'da bir kez daha gösterdi
Terör kanlı yüzünü İstanbul'da bir kez daha gösterdiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul`daki terör olayıyla terörün kirli, kanlı, şerefsiz yüzünün bir kez daha gösterildiğini söyledi.
Osmangazi Köprüsü'nün ücretinde indirim yapıldı
Osmangazi Köprüsü'nün ücretinde indirim yapıldıBakan Ahmet Arslan, 2016 yılını değerlendirmek 2017 hedeflerinden bahsetmek amacıyla ulaştırma muhabirleri ile kahvaltıda buluştu.
UDH Bakanı Arslan yeni yıl mesajı yayınladı
UDH Bakanı Arslan yeni yıl mesajı yayınladıUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan 2017'ye gireceğimiz bugünde yeni yıl mesajı yayınladı.
Yerli arama motorunun geliştirilmesi çok önemli
Yerli arama motorunun geliştirilmesi çok önemliKarayollarında incelemelerde bulunan Bakan Arslan daha sonra Manisa Medya TV'de "Günün Konuğu" adlı canlı yayına katıldı.
Tarihi açılış töreni ile Avrasya Tüneli hizmete girdi
Tarihi açılış töreni ile Avrasya Tüneli hizmete girdiAsya ile Avrupa kıtasını deniz tabanının altından karayoluyla birleştiren Avrasya Tüneli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, UDH Bakanı Ahmet Arslan ve davetlilerin katılımı ile hizmete açıldı.
Türk denizcilik endüstrisi için acil eylem zirvesi
Türk denizcilik endüstrisi için acil eylem zirvesiBakan Arslan sektörel hassasiyetini bir kez daha göstererek Gemi Sanayicileri Derneği Başkanı Ziya GÖKALP ve Başkan Yardımcısı Özdemir Ataseven’i UDH Bakanlığı İstanbul Bölge Müdürlüğündeki makamında kabul etti.
Türkiye-Moritanya ilişkileri balıkçılık sektörü bazında geliştirilmeli
Türkiye-Moritanya ilişkileri balıkçılık sektörü bazında geliştirilmeliUDH Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye-Moritanya ilişkilerinin balıkçılık sektörü bazında geliştirilmesi ve bu anlamda hükümetlere düşen yasal zeminin oluşturulmasının orta ve uzun vadede yatırımcılar açısından büyük fırsatlar doğuracağını söyledi.
Bakan Arslan, Tahran`da Bakan Abbas Ahundi ile görüştü
Bakan Arslan, Tahran`da Bakan Abbas Ahundi ile görüştüUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye`nin İran`la kara, deniz, hava ve demir yolu taşımacılığına yönelik önemli hedefleri olduğunu söyledi.
Bakan Arslan, GMO programında önemli açıklamalarda bulundu
Bakan Arslan, GMO programında önemli açıklamalarda bulunduUDH Bakanı Ahmet Arslan, Gemi Mühendisleri Odası'nın (GMO) 62. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen programda denizcilik sektörüne ilişkin önemli bilgiler verdi.
Bakan Arslan, Avrasya Tüneli'nde incelemelerde bulundu
Bakan Arslan, Avrasya Tüneli'nde incelemelerde bulunduUDH Bakanı Ahmet Arslan ve beraberindeki heyet, 20 Aralık 2016'da hizmete girecek olan Avrasya Tüneli'nde incelemelerde bulundu.
İTÜ PolRec’ten ‘Hepimizin Antarktikası’ fotoğraf sergisi
İTÜ PolRec’ten ‘Hepimizin Antarktikası’ fotoğraf sergisi“Türk Bilim Seferi Ekibi” tarafından çekilmiş fotoğraflar “Hepimizin Antarktikası” isimli sergide görücüye çıktı.
Bakan Arslan "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü kutladı
Bakan Arslan "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü kutladıUDH Bakanı Ahmet Arslan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Bakan Arslan ve Işık "İzmit GTHM" açılışına katıldı
Bakan Arslan ve Işık "İzmit GTHM" açılışına katıldıİzmit Körfezi Gemi Trafik Hizmetleri Merkezi ve Trafik Gözetleme İstasyonları, Milli Savunma Bakanı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanının katıldığı törenle açıldı.
Bakan Arslan ve Şevli'den Dentur Avrasya standına ziyaret
Bakan Arslan ve Şevli'den Dentur Avrasya standına ziyaretUDH Bakanı Ahmet Arslan ve UDHB Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli "Dentur Avrasya" standını ziyaret etti.
Bakan Arslan'dan "ihracat" vurgusu
Bakan Arslan'dan "ihracat" vurgusuUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "İhracat, ülkemiz için en önemli gelir kaynağıdır ve insanımız için iştir, aştır" dedi.
Başbakan Binali Yıldırım'dan GİSBİR'e ziyaret
Başbakan Binali Yıldırım'dan GİSBİR'e ziyaretPazar günü Sedef Tersanesi'nde gerçekleşen gemi uğurlama töreni sonrası Başbakan ve UDH Bakanı "Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği - GİSBİR"i ziyaret etti.
Bakan Arslan, Gestaş standını ziyaret etti
Bakan Arslan, Gestaş standını ziyaret ettiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Dünya Denizcilik Günü Yan Etkinliği’nde GESTAŞ Deniz Ulaşım Tur. Tic. A.Ş.’nin standını ziyaret etti.
Bakan Ahmet Arslan'dan denizci ülkelere çağrı
Bakan Ahmet Arslan'dan denizci ülkelere çağrıUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ekip ruhuyla çalışıldığı takdirde denizcilikte başarının kaçınılmaz olduğunu belirtti. Arslan, denizci ülkelere de bu anlamda birliktelik çağrısı yaptı.
Başbakan, IMO Genel Sekreteri Kitack Lim'i kabul etti
Başbakan, IMO Genel Sekreteri Kitack Lim'i kabul ettiBaşbakan Binali Yıldırım, Dünya Denizcilik Örgütü (IMO) Genel Sekreteri Kitack Lim'i Başbakanlık Dolmabahçe Ofisi'nde kabul etti.
Bakan Arslan sektör temsilcilerini tek tek ziyaret etti
Bakan Arslan sektör temsilcilerini tek tek ziyaret ettiUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Haliç Kongre Merkezi'nde denizcilik sektörünün önde gelen firmalarını tek tek ziyaret etti.
1 2 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75