• BIST 99.639
  • Altın 141,772
  • Dolar 3,5028
  • Euro 3,9236
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 17 °C
  • İzmir 25 °C

Dto Haberleri

DTO'nun geleneksel iftar yemeği denizcileri bir araya getirdi
DTO'nun geleneksel iftar yemeği denizcileri bir araya getirdiİMEAK Deniz Ticaret Odası, Türk Armatörler Birliği ve Armatörler Kooperatifi'nin ramazan ayı dolayısıyla organize ettiği geleneksel iftar yemeği programı 21 Haziran Çarşamba günü Büyük Kulüp'te gerçekleştirildi.
"Türkiye Denizlerinde Petrol Kirliliği ve Önlemler Paneli" DTO’da düzenlendi
"Türkiye Denizlerinde Petrol Kirliliği ve Önlemler Paneli" DTO’da düzenlendiDünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında TÜDAV ve Beykoz Denizciler Derneğinin düzenlediği, Deniz Ticaret Odası'nın ev sahipliğini yaptığı “Denizlerde Petrol Kirliliği ve Önlemler Paneli” 5 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirildi.
Ege sahillerinde bu yaz sörf rüzgarı esecek
Ege sahillerinde bu yaz sörf rüzgarı esecekİMEAK DTO İzmir Şubesi ve Türkiye Yelken Federasyonu koordinesinde bu yaz Seferihisar, Dikili, Urla ve Çeşme’de "Türkiye Rüzgâr Sörfü Ligi" ve "Türkiye Rüzgâr Ligi Şampiyonası" yapılacak.
Yüzmede Türkiye ikinciliği Marmaris'ten
Yüzmede Türkiye ikinciliği Marmaris'tenTürkiye Yüzme Federasyonu'nca Tozkoparan Tesisleri'nde düzenlenen yüzme yarışlarında Marmaris Ortaokulu öğrencisi 12 yaşındaki Ayça Akgül, 50 metre sırtüstü yüzme yarışmasında Türkiye ikincisi oldu.
DTO'da "Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları" semineri düzenlenecek
DTO'da "Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları" semineri düzenlenecek"Denizcilik Sektöründe Sağlanan Vergi Avantajları" semineri, 24 Mayıs Çarşamba günü İMEAK Deniz Ticaret Odası'nda düzenlenecek.
DTO İzmir Şubesi 14. Medya ve Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
DTO İzmir Şubesi 14. Medya ve Fotoğraf Yarışması sonuçlandıTürk denizciliğini ileri götürmek, İzmir ve Ege Bölgesi’nde deniz kültürüne ve denizciliğe ilgiyi geliştirmek için 14. kez düzenlenen İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Medya ve Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.
DTO Fethiye Şubesi'nden Gazeteci Noyan Doğan'a yanıt
DTO Fethiye Şubesi'nden Gazeteci Noyan Doğan'a yanıtİMEAK DTO Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu, 23 Nisan 2017 tarihli Hürriyet de "Tekne sahiplerine kötü haber" başlıklı çıkan haber metnine istinaden kamuoyunu bilgilendirmek maksadıyla basın açıklamasında bulundu.
MEÜ Denizcilik Fakültesi’nin inşasını MDTO üstlendi
MEÜ Denizcilik Fakültesi’nin inşasını MDTO üstlendiMersin Deniz Ticaret Odası (MDTO) denizcilik eğitimi alanındaki desteklerine devam ediyor. Mersin Üniversitesi Rektörlüğü ile yapılan protokol gereğince Mersin Üniversitesi Denizcilik Fakültesi binası Mersin Deniz Ticaret Odası tarafından inşa edilecek.
Yabancı bayraklı yatların yüzde 25'i Türk bayrağına geçti
Yabancı bayraklı yatların yüzde 25'i Türk bayrağına geçtiİMEAK Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi tarafından düzenlenen, "Türk Denizciliğine Bakış" konulu panelde sektörün temsilcileri "Türk Denizciliği"ni konuştu.
DTO İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk, referandum değerlendirmesinde bulundu
DTO İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk, referandum değerlendirmesinde bulunduİMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk’ün, 16 Nisan’da gerçekleştirilen Anayasa değişikliği referandumu ile ilgili sonuçları değerlendirdi.
DTO İzmir Şubesi 13. Resim Yarışması sonuçlandı
DTO İzmir Şubesi 13. Resim Yarışması sonuçlandıİMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’nin çocuklara denizciliği sevdirmek ve denizci bir nesil yetiştirmek amacıyla 13.’sünü düzenlediği resim yarışması sonuçlandı.
Fransız gazeteci Albert Brel Fethiye'ye geldi
Fransız gazeteci Albert Brel Fethiye'ye geldiİMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi, Fransa’nın tanınmış bazı yazarlarını bölgenin ve deniz turizminin tanıtımı kapsamında mavi yolculuk yapmak üzere Fethiye'ye davet etti.
Bodrum'da denizciler mevzuattaki sorunları tartıştı
Bodrum'da denizciler mevzuattaki sorunları tartıştıDeniz Ticaret Odası (DTO) Bodrum Şubesi, Ulusal Yat ve Yatçılık Mevzuatı'nı dünya ve bölge standartlarıyla eşleştirerek rekabet gücünü arttırmayı hedefleyen çalıştay düzenledi.
İMEAK DTO’da “MRV Kuralları” semineri düzenlendi
İMEAK DTO’da “MRV Kuralları” semineri düzenlendiİMEAK Deniz Ticaret Odası’nda, denizcilik sektörünü yakından ilgilendiren “Avrupa Birliği Sera Gazı Emisyonları (MRV) Kuralları” konulu bir seminer gerçekleştirildi. 29 Mart Çarşamba günü yapılan seminere denizcilik sektörü yoğun ilgi gösterdi.
Denizcilikte dümene kadınlar geçiyor
Denizcilikte dümene kadınlar geçiyorEge İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Yönetim Kurulu, İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk'e ziyarette bulundu.
İzmir Körfezi gerdanlığına kavuşuyor
İzmir Körfezi gerdanlığına kavuşuyorİMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Başkan Yardımcısı Savaş Ercan, odanın Mart ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmasında İzmir'in gerdanlığına kavuşacağını söyledi.
Fethiye’nin yat imalat ve çekek yeri sorunu sürüyor
Fethiye’nin yat imalat ve çekek yeri sorunu sürüyorİMEAK Deniz Ticaret Odası 7. Meslek Komiteleri Toplantısı'nda konuşan Fethiye Yat İmalatçıları Kooperatifi Başkanı Bülent Taşan, Fethiye’deki yat imalat ve çekek yeri sorununun sürdüğünü belirtti.
Gökalp: “Lokomotif sektörleri harekete geçirmek lazım”
Gökalp: “Lokomotif sektörleri harekete geçirmek lazım”İMEAK Deniz Ticaret Odası 7. Meslek Komiteleri Toplantısı'nda konuşan Gemi Sanayicileri Derneği Başkanı Ziya Gökalp, “İşsizliği azaltmak için öncelikle lokomotif sektörleri harekete geçirmek lazım” dedi.
Bayramoğlu: "Kira süreleri 49 yıla çıkarıldığı için teşekkür ediyorum"
Bayramoğlu: "Kira süreleri 49 yıla çıkarıldığı için teşekkür ediyorum"İMEAK Deniz Ticaret Odası 7. Meslek Komiteleri Toplantısı'nda konuşan Gemi İnşa Sanayicileri Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bilgehan Bayramoğlu, tersanelerin kira sürelerinin 49 yıla çıkarılmasından ötürü teşekkür etti.
Kalkavan: "Bakın görün Türkiye’de her şey normal"
Kalkavan: "Bakın görün Türkiye’de her şey normal"14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı'nın açılışında konuşan IMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, Türkiye’nin yurtdışındaki olumsuz algısını kırmaya çalıştıklarını ifade etti.
Merakla beklenen Exposhipping fuarı bugün açılıyor
Merakla beklenen Exposhipping fuarı bugün açılıyor43 ülkeden 150’nin üzerinde firma ve 627 marka ile 57 ülkeden 11.000’ni aşkın denizcilik profesyonelinin katılacağı 14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, 21 Mart’ta Pendik Convention Center'da ziyarete açılacak.
Exposhipping Fuarı 21 Mart'ta İstanbul’da ziyarete açılıyor
Exposhipping Fuarı 21 Mart'ta İstanbul’da ziyarete açılıyor14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, 21-24 Mart’ta dünya denizcilerini İstanbul’da Pendik Green Park Convention Center’da buluşturuyor.
Bayrak: "Yeni tanıtım grubu yetkisi Ekonomi Bakanlığı’na verildi”
Bayrak: "Yeni tanıtım grubu yetkisi Ekonomi Bakanlığı’na verildi”İMEAK Deniz Ticaret Odası 7. Meslek Komiteleri Toplantısı'nda konuşan Gemi ve Yat İhracatçılar Birliği Başkanı Başaran Bayrak, yeni tanıtım grubu yetkisinin Ekonomi Bakanlığı’na verildiğini belirtti.
Çakır: "Ülkemizin en önemli gündemi istihdamdır"
Çakır: "Ülkemizin en önemli gündemi istihdamdır"KOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Çakır, "Ülkemizin en önemli gündemi istihdamdır" dedi.
BIMCO "NYPE 2015 Semineri" İstanbul'da yapılacak
BIMCO "NYPE 2015 Semineri" İstanbul'da yapılacakBIMCO Halkla İlişkiler / NYPE 2015 Semineri, 22 Mart 2017 Çarşamba günü The Green Park Pendik Hotel&Convention Center'da BIMCO ve İMEAK Deniz Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
Exposhipping fuarı için geri sayım başladı
Exposhipping fuarı için geri sayım başladıDenizcilik sektörünün buluşma noktası Exposhipping fuarı için geri sayım başladı.
Metin Kalkavan: "Kavgayı durdurduğumuz anda her şey çözülür"
Metin Kalkavan: "Kavgayı durdurduğumuz anda her şey çözülür"İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, "Türkiye'de yapılacak çok şey var. Kavgayı durdurduğumuz anda her şey çözülür" dedi.
DTO personeline "İklim Değişikliği" semineri verildi
DTO personeline "İklim Değişikliği" semineri verildiGünümüz dünyasında çevre sorunlarının başında gelen iklim değişikliği ve küresel ısınma hakkında İMEAK Deniz Ticaret Odası personelinin bilinçlendirilmesi amacıyla seminer düzenlendi.
1 2 3 4 5 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75