• BIST 92.424
  • Altın 150,326
  • Dolar 3,6475
  • Euro 3,9001
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 5 °C
  • İzmir 15 °C

GÜNCEL

Deniz dibinden hediyelik eşyaya dönüşüyor
Deniz dibinden hediyelik eşyaya dönüşüyorİzmir Bayraklı'da bu yıl 27'nci kez açılan Souvenir Hediyelik Eşya Günleri büyük ilgi görüyor.
Avrasya Tüneli'nde sona yaklaşıldı, açılışa son 1 gün!
Avrasya Tüneli'nde sona yaklaşıldı, açılışa son 1 gün!İstanbul Boğazı’nın iki yakasını deniz altından araç trafiğine açacak olan Avrasya Tüneli yarın açılıyor.
EKK kararlarında denizcileri ilgilendiren işte o konu!
EKK kararlarında denizcileri ilgilendiren işte o konu!Yatırımın, üretimin, istihdamın önünün açılması için Ekonomik Koordinasyon Kurulu'nda alınan bir dizi kararı hayata geçirecek kanuni düzenlemeler TBMM'ye sunuldu.
Büyük gerilim son buldu, Çin kararını verdi!
Büyük gerilim son buldu, Çin kararını verdi!Çin donanmasının Güney Çin Denizi’nde dün el koyduğu ABD’ye ait insansız denizaltı aracının iade edileceğini ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) açıkladı.
TÜDAV'dan basın açıklaması
TÜDAV'dan basın açıklamasıTürk Deniz Araştırmaları Vakfı bugün gerçekleşen terör saldırısına ilişkin basın açıklamasında bulundu.
Terör saldırısı sonucu gözaltı sayısı 15'e yükseldi
Terör saldırısı sonucu gözaltı sayısı 15'e yükseldiKayseri'de bu sabah erken saatlerde meydana gelen terör saldırısı sonucu olaya ilişkin yapılan gözaltılarda sayı arttı.
KOSDER Kayseri'deki terör saldırısını lanetledi
KOSDER Kayseri'deki terör saldırısını lanetlediBu sabah Kayseri’de Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yönelik gerçekleşen hain terör saldırısını KOSDER'de lanetledi.
Deniz suyu arıtılıp şebekeye verilecek
Deniz suyu arıtılıp şebekeye verilecekİklim değişikliğine bağlı yağışların azalması ve nüfus artışı en çok İstanbul’daki barajların doluluk oranlarını olumsuz etkiliyor.
Kayseri'de terör saldırısı gerçekleştirildi
Kayseri'de terör saldırısı gerçekleştirildiKayseri'de, Erciyes Üniversitesi yakınlarında bomba yüklü araçla terör saldırısı gerçekleştirildi.
Elektrikli deniz aracı ile su yüzeyinde uçmak
Elektrikli deniz aracı ile su yüzeyinde uçmakSu sporlarını ve ulaşım alanlarını değiştirme misyonuyla kurulan Slovak şirket Quadrofoil, yeni deniz aracını tanıttı. Quadrofoil Q2S olarak adlandırılan deniz aracı tasarımıyla gelecekten fırlamış gibi görünüyor.
‘İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği’nde örnek proje
‘İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği’nde örnek projeAkdeniz Bölgesi’nin en önemli limanı Port Akdeniz, ‘İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği’nde örnek proje alanında Türkiye’ye örnek olacak bir projeyi Antalya’da başlatıyor.
Parka "10 Aralık Şehitler Parkı" ismi verildi
Parka "10 Aralık Şehitler Parkı" ismi verildiİstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, 10 Aralık’ta Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımızın anısını yaşatmak için bölgedeki parka “10 Aralık Şehitler Parkı” isminin verilmesini onayladı.
Deniz Ticareti Gözetim Hizmetleri Yönetmeliği yayınlandı
Deniz Ticareti Gözetim Hizmetleri Yönetmeliği yayınlandıBugün (16.12.2016) tarihli resmi gazete ilanıyla "Deniz Ticareti Gözetim Hizmetleri Yönetmeliği" yayınlandı.
OHAL'de referandum yapılacak mı?
OHAL'de referandum yapılacak mı?‘Başkanlık’ tartışmalarına yol açan Anayasa değişikliği süreci için AK Parti düğmeye bastı.
Kardak'ta tehlikeli anlar
Kardak'ta tehlikeli anlarBordum İlçesi açıklarındaki Kardak kayalıklarına gelen 10 Yunan balıkçı ile Yunan sahil güvenlik ekipleri, Türk sahil güvenlik botuna 50 santimetreye kadar yaklaştı.
Tarihin en yüksek dalgası olduğu tespit edildi
Tarihin en yüksek dalgası olduğu tespit edildiKuzey Atlas Okyanusu'nda şamandıradan ölçülen 19 metrelik dalga şimdiye kadarki en yüksek dalga olarak kayıtlara geçti.
Sınırları az gelen o ilçe İstanbul Boğazı'na açılıyor
Sınırları az gelen o ilçe İstanbul Boğazı'na açılıyorÜsküdar Meydanına Dair Dolgu Amaçlı 1/5 bin ve bin ölçekli imar planı değişikliği yapıldı.
Yahoo kullanıcıları dikkat! 1 milyar hesap çalındı!
Yahoo kullanıcıları dikkat! 1 milyar hesap çalındı!Amerikan Birleşik Devletleri'nin en büyük teknoloji şirketlerinden olan Yahoo, 2013 yılında 1 milyar kullanıcısının hesap bilgilerinin "devlet destekli" bilgisayar korsanlarınca ele geçirildiğini açıkladı.
Türkiye'de anayasa değişikliği için kilit tarih!
Türkiye'de anayasa değişikliği için kilit tarih!Türkiye'nin yeni anayasa değişikliği teklifi son derece gündemde kalmaya devam ediyor. Yeni Anayasa değişikliği 20 Aralık salı günü TBMM Anayasa Komisyonu'nda görüşülmeye başlanacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli bir seferberlik ilan ediyorum!"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli bir seferberlik ilan ediyorum!"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin başı olarak, PKK'sıyla, DEAŞ'ıyla, FETÖ'süyle, DHKP-C'siyle tüm terör örgütlerine karşı milli bir seferberlik ilan ediyorum." dedi.
 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75