• BIST 78.271
  • Altın 97,834
  • Dolar 2,7805
  • Euro 3,0380
  • İstanbul 31 °C
  • Ankara 34 °C
  • İzmir 34 °C
  • Bursa 34 °C

Başkan Halim Mete ve Rizespor

Başkan Halim Mete ve Rizespor
Bir hafta sonu Rize Vakfı’nı ziyaret eden Fatih Sultan Kar, oradaki izlenimlerini bakın nasıl aktarıyor.

Vakfa ulaşır ulaşmaz Rize Vakfı’nın emektarı Yılmaz Ekşi ile görüşüyorum. Beni Dr. Hızır Asliyüksek’in yanına getiriyor. Daha ben gitmeden kendisi durumumu ona anlatmış. Merhum Baba Reis Ekrem Orhon’un kızı güzel insan Çayhan Dervişoğlu Asliyüksek’e “ bu uşak bizim için değerli önce Allah’a sonra onu sana emanet ediyorum” demesi benim için oldukça kıvanç verici bir durum.

 

 

Fotoğraf: Çayhan Dervişoğlu, Ahmet Dervişoğlu ve Gazeteci Pınar Türenç

 

 

Rize Vakfı Yönetim Kurul toplantısı için bir araya gelmişler

Vakıfta sağıma soluma bakınıyorum. Başta Rizespor Başkanı Halim Mete, Anap MKYK Üyesi Mahmut Ekşi, Rize Eski Milletvekili Fehmi Memişoğlu, TCK.17.Bölge Müdür Yardımcısı Dr. Nurdan Apaydın, Gazeteci Pınar Türenç, Çayhan ve Ahmet Dervişoğlu, İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastane Başhekim Yardımcısı Dr. Hızır Asliyüksek ve daha birçok değerli isim Rize Vakfı Yönetim Kurulu toplantısı için bir araya gelmişler.

 

 

Fotoğraf: İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hızır Asliyüksek

 

Tarih önemli

Çayhan Dervişoğlu babasının tarihi fotoğraflarını arkadaşlarına gösteriyor ve ilimiz tarihinin su yüzüne çıkarılmasının önemini anlatıyor.

 

Fotoğraf: Gazeteci Pınar Türenç, Anap MKYK Üyesi Mahmut Ekşi, İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hızır Asliyüksek

 

Fotoğraf: Rizespor Başkanı Halim Mete güzel günler göreceğiz diyor

 

Rizespor Başkanı Halim Mete: Başarıya ulaşacağız

Rize Vakfı Dergisini hazırlayan Yılmaz Ekşi,  Rizespor Başkanı Halim Mete’yi ile bir uzun bir söyleşi hazırlığı içerisinde. Yılmaz Ağabeyimin izni ile Rizespor Başkanı Halim Mete’yi görmüşken Rizespor’u sormadan geçilmez diye düşünüyorum. Başkan bu güne değin iki başbakan çıkaran Rize ilinin futbol takımının hak ettiği yerin süper ligde kalıcı olmak olduğunu belirtiyor ve ekliyor. Rizespor’un önümüzdeki sezon hedefi bellidir. Biz önümüzdeki sezon her ay Rize ilinin ilçe futbol takımları ile Rizespor’u maç yaptıracağız ve onlarında başarılı olması için uğraşacağız. Birlik ve beraberlik içinde bu günleri aşacağız. Devraldığımız durum hepinizin malumu. Bizler uğraştık didindik ama olmadı. Bu sezon bütün sorunları geride bırakarak başarıya ulaşacağız. Birlik ve dayanışma içerisinde olacağız diyor.  

 

Haber: Fatih Sultan Kar

Etiketler: , ,
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 - 2009 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 306 84 96 | Faks : 0216 339 43 50 | Haber Scripti: CM Bilişim