• BIST 100.190
  • Altın 140,992
  • Dolar 3,5225
  • Euro 4,0246
  • İstanbul 32 °C
  • Ankara 31 °C
  • İzmir 38 °C

KIYI EMNİYETİ

Üsküdar'da denize düşen genç kız kurtarıldı
Üsküdar'da denize düşen genç kız kurtarıldıÜsküdar sahilinde denize düşen 17 yaşındaki kız kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.
KEGM'de toplu iş sözleşmeleri görüşülmeye başlandı
KEGM'de toplu iş sözleşmeleri görüşülmeye başlandıKıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personelinin çalışma şartlarını ve özlük haklarını düzenleyen 10. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri “ERV NENE HATUN” gemisinde başladı.
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 30 sürekli işçi alacak
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 30 sürekli işçi alacakT.C. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan duyuru ile KEGM'ne 30 sürekli işçi alımı yapılacak.
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde FETÖ operasyonu
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde FETÖ operasyonuFetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu iddiasıyla, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan 23 personelin iş akitleri fesih edilerek, kurumla ilişiği kesildi.
Denizcilikte vergi rekortmeni Kıyı Emniyeti oldu
Denizcilikte vergi rekortmeni Kıyı Emniyeti oldu2015 yılı için denizcilik sektöründe en fazla kurumlar vergisi ödeyen kurum Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü oldu. En fazla gelir vergisi beyan eden mükellef listesinde ise denizcilik sektöründen kimse yer almadı.
IMO Genel Sekreteri Kitack Lim Kıyı Emniyeti’ni ziyaret etti
IMO Genel Sekreteri Kitack Lim Kıyı Emniyeti’ni ziyaret ettiDünya İnsani Zirvesi'ne katılmak amacıyla İstanbul’a gelen Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) Genel Sekreteri Kitack Lim, IMO Direktörü Jo Espinoza Ferrey ile birlikte İstinye Gemi Trafik Hizmetleri Merkezi’ni ziyaret etti.
Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Yaşar Duran Aytaş görevden alındı
Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Yaşar Duran Aytaş görevden alındıKıyı Emniyeti Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Duran Aytaş, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.
Kıyı Emniyeti yeni botlarını teslim aldı
Kıyı Emniyeti yeni botlarını teslim aldıKıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından inşa ettirilen Kıyem 5 ve Kıyem 6 isimli Çok Maksatlı Hızlı Tahlisiye Botu düzenlenen törenle denize indirildi.
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne 20 personel alınacak
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne 20 personel alınacakKıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinin işçi personel ihtiyacını karşılamak adına toplamda 20 personel alımı gerçekleşecek ve başvurular, 5-12 Ekim tarihleri arasında yapılacak.
Kıyı Emniyeti "İlk ihbar 02:51'de geldi"
Kıyı Emniyeti "İlk ihbar 02:51'de geldi"Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Rumeli Feneri açıklarında batan tekneyle ilgili yeni açıklama yaptı.
Boğaz'da sürüklenen yata Kıyı Emniyeti müdahale etti
Boğaz'da sürüklenen yata Kıyı Emniyeti müdahale ettiİstanbul Boğazı Sarayburnu önlerinde makine arızası nedeniyle yat sürüklenmeye başladı. Olay yerine gelen Kıyı Emniyeti römorkörleri sürüklenen yata hemen müdahale etti.
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne Yaşar Duran Aytaş atandı
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne Yaşar Duran Aytaş atandıAçıkta bulunan Kıyı Emniyeti Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü'ne, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müşaviri Yaşar Duran Aytaş atandı.
Kıyı Emniyeti botları Özata Tersanesi'nde inşa edilecek
Kıyı Emniyeti botları Özata Tersanesi'nde inşa edilecekKıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü için inşa edilecek 2 adet Çok Maksatlı Hızlı Tahlisiye Botu ihalesi, 4 milyon 864 bin Euro bedelle, Özata Tersanesi'nde kaldı.
Kıyı Emniyeti'ne iki yeni römorkör
Kıyı Emniyeti'ne iki yeni römorkörLewis Carroll'un klasik tasarımlı iki adet yeni Robert Allan TS 2000 römorkörleri Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne Beşiktaş Tersanesi tarafından teslim edildi.
Kıyı Emniyeti'nden açıklama yapıldı
Kıyı Emniyeti'nden açıklama yapıldıKıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından bugün gazete ve televizyonlarda yapılan haberlerdeki iddialarla ilgili bir açıklama yapıldı.
Kıyı Emniyeti kazasında yeni iddialar
Kıyı Emniyeti kazasında yeni iddialarFırtına nedeniyle kayalıklara çarparak batan ‘KEGM-7’ botunun, aküsünün bitmiş ve otomatik pilotunun arızalı olarak denize açıldığı iddia edildi.
Kıyı Emniyeti'nde yeni atamalar
Kıyı Emniyeti'nde yeni atamalarHalen Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Mehmet Acar Doğan Bakanlık Müşavirliği'ne, Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcısı Vedat Çakıroğlu Bakanlık Müşavirliğine atandı.
Kıyı Emniyeti büyük felaketi önledi
Kıyı Emniyeti büyük felaketi önlediTarihi Haydarpaşa Garı’nda bugün saat 15:30 sıralarında çıkan yangına Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne ait römorkörler tarafından denizden destek verildi.
Kıyı Emniyeti'nin Acı Kaybı
Kıyı Emniyeti'nin Acı KaybıKıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü VTS Baş Operatörlerinden Turgut Darı, tedavi görmekte olduğu hastanede yaşamını yitirdi.
Kılavuzluk Kıyı Emniyeti'ne bağlanıyor
Kılavuzluk Kıyı Emniyeti'ne bağlanıyorKıyı Emniyeti Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Salih Orakçı Türk Boğazları ve İzmir Bölgesi kılavuzluk ve romörkajlık hizmetlerinin Kıyı Emniyeti görevlerine ekleneceğini açıkladı.
    Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : +90 555 994 95 75