• BIST 106.843
  • Altın 142,635
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • İstanbul 27 °C
  • Ankara 30 °C
  • İzmir 32 °C

SEKTÖR

Bakan Ahmet Arslan'ın kardeşi Okan Arslan son yolculuğuna uğurlandı
Bakan Ahmet Arslan'ın kardeşi Okan Arslan son yolculuğuna uğurlandıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın, rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat eden kardeşi Okan Arslan, son yolculuğuna uğurlandı.
TDS Genel Başkanı Pekdemir'den İZDENİZ grevine ilişkin açıklamalar
TDS Genel Başkanı Pekdemir'den İZDENİZ grevine ilişkin açıklamalarTürkiye Denizciler Sendikası (TDS) Genel Başkanı Hasan Pekdemir, İzmir Büyükşehir Belediyesine ait İZDENİZ AŞ'de devam eden greve ilişkin olarak önemli açıklamada bulundu.
Durmuş Ünüvar, Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü'ne atandı
Durmuş Ünüvar, Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü'ne atandıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü'nde görev değişikliği yapıldı.
Cemalettin Şevli, KKTC TDİ Genel Müdürlüğü'ne atandı
Cemalettin Şevli, KKTC TDİ Genel Müdürlüğü'ne atandıUDHB Deniz Ticareti Genel Müdür Vekili Cemalettin Şevli, KKTC Türk Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne atandı.
SSM Prof. Dr. İsmail Demir Türk Loydu’nu ziyaret etti
SSM Prof. Dr. İsmail Demir Türk Loydu’nu ziyaret ettiSavunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. İsmail Demir, güçlü Türkiye’nin teminatı olan yerli savunma sanayi projelerinde önemli görevler üstlenmiş olan Türk Loydu’nu ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.
Türk denizciliği için 15 Temmuz ruhuyla çalışıyoruz
Türk denizciliği için 15 Temmuz ruhuyla çalışıyoruzİMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajında, Türk denizcilik sektörü olarak Türkiye’yi ileriye götürmek için 15 Temmuz ruhuyla çalıştıklarını söyledi.
Salih Zeki Çakır, İMEAK DTO seçimlerini değerlendirdi!
Salih Zeki Çakır, İMEAK DTO seçimlerini değerlendirdi!İMEAK DTO Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Salih Zeki Çakır, KOSDER Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan istifa ettiğini açıkladı ve Kasım ayı içinde yapılacak DTO seçimlerine ilişkin görüşlerini paylaştı.
Yang Ming, Türkiye ile Uzakdoğu arasında direkt servis başlattı
Yang Ming, Türkiye ile Uzakdoğu arasında direkt servis başlattıServis Yang Ming’in bugüne kadar Türkiye’de çalıştıracağı en büyük 14 bin TEU’luk gemileri ile yapılacak.
'Kılavuzluk / Römorkörcülük Servisleri ve Teknolojileri Kongresi' İzmir'de yapılacak
'Kılavuzluk / Römorkörcülük Servisleri ve Teknolojileri Kongresi' İzmir'de yapılacak"Pilotage Towage Services and Technologies Congress '17" si 27-28 Ekim 2017 tarihlerinde, İzmir Hilton Oteli'nde yapılacak.
Denizcilik Bayramı resepsiyonu İzmir Limanı'nda gerçekleşti
Denizcilik Bayramı resepsiyonu İzmir Limanı'nda gerçekleşti1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın 91. yıl dönümü kapsamında İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen resepsiyon, İzmir Alsancak Limanı’nın kruvaziyer yolcu rıhtımında yapıldı.
Kabotaj Bayramı kutlamaları GMO'da kahvaltı ile başladı
Kabotaj Bayramı kutlamaları GMO'da kahvaltı ile başladı1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları, Gemi Mühendisleri Odası'nın bahçesinde düzenlenen kahvaltı programı ile başladı.
Kabotaj Bayramı Marmaris’te de coşkulu geçti
Kabotaj Bayramı Marmaris’te de coşkulu geçti1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, İMEAK DTO Marmaris Şubesi’nin düzenlemiş olduğu bir dizi etkinliklerle Marmaris, Akyaka ve Datça’da kutlandı.
İMEAK DTO'nun Kabotaj Balosu'na yoğun ilgi
İMEAK DTO'nun Kabotaj Balosu'na yoğun ilgiİMEAK Deniz Ticaret Odası, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları çerçevesinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın da katılımıyla bir balo düzenledi.
Beşiktaş'taki Kabotaj Bayramı kutlamalarına yoğun ilgi
Beşiktaş'taki Kabotaj Bayramı kutlamalarına yoğun ilgi1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle düzenlen program çerçevesinde ilk etkinlik İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde düzenlendi.
Çakır: “Kabotaj-İçsular Deniz Ulaşım Master Planı” hazırlanmalı
Çakır: “Kabotaj-İçsular Deniz Ulaşım Master Planı” hazırlanmalıKoster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği, 1 Temmuz Kabotaj Bayramı’na ilişkin görüşlerini aktardı.
Hedef 6 bin teknenin Türk bayrağına geçmesi!
Hedef 6 bin teknenin Türk bayrağına geçmesi!Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ankara'da gerçekleşen Yeşil Liman (Green Port) Sertifika Töreni'nde yaptığı konuşmada denizcilik sektörünü değerlendirdi.
Kıyı Yatırımlarında İzlenen Prosedürler ve Kıyı Mevzuatı Semineri düzenledi
Kıyı Yatırımlarında İzlenen Prosedürler ve Kıyı Mevzuatı Semineri düzenlediTMMOB Gemi Mühendisleri Odası'nda “Kıyı Yatırımlarında İzlenen Prosedürler ve Kıyı Mevzuatı” semineri düzenledi.
Sera Gazı Kuralları konusundaki tedirginliği Türk Loydu çözdü
Sera Gazı Kuralları konusundaki tedirginliği Türk Loydu çözdü31 Ağustos 2017’de yürürlüğe girecek olan sera gazlarının izlenmesi (EU MRV) kuralları hakkında denizcilik sektöründe yaşanan tedirginliği Türk Loydu ortadan kaldıracak.
Arkas Italia zirveye oynuyor
Arkas Italia zirveye oynuyorİtalya’da yayınlanan ve alanında önemli bir denizcilik yayını olan “Ship2Shore”, geçtiğimiz Şubat ayında İtalya’nın “en büyük” acentelerini açıkladı.
Arkas, Mısır'a iki yeni ofis açtı
Arkas, Mısır'a iki yeni ofis açtıMaersk Line’ın liman acenteliğini yapmakta olan Arkas Egypt, Port Said ve Suez’de iki yeni ofis açtı.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75