• BIST 88.830
  • Altın 144,433
  • Dolar 3,6361
  • Euro 3,8595
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 9 °C
  • İzmir 14 °C

SEKTÖR

Akedemi Denizcilik
Akedemi Denizcilik1996'dan bu yana hizmet veren Akademi Denizcilik'in iletişim bilgileri ve firmanın tüm ayrıntılı bilgileri Vira Haber'de.
Arkas Filosu LA Mahzen Bağları’nda buluştu
Arkas Filosu LA Mahzen Bağları’nda buluştuArkas Deniz Ticaret Filosu’nun kaptan ve başmühendisleri, Lucien Arkas’ın da katıldığı bir toplantıda Lucien Arkas Bağları’ndaki LA Mahzen’de bir araya geldi.
"MRV ile ilgili AB Gereksinimleri Semineri" yapıldı
"MRV ile ilgili AB Gereksinimleri Semineri" yapıldıAlpha Marine Consulting Turkey tarafından “MRV ile ilgili AB Gereksinimleri Semineri” Sheraton Atasehir’de gerçekleştirildi.
KOSDER "UDH Bakanı Ahmet Arslan"ı ziyaret etti
KOSDER "UDH Bakanı Ahmet Arslan"ı ziyaret ettiKoster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı ziyaret etti.
Deniz Trafik Operatörleri Derneği genel kurulu yapıldı
Deniz Trafik Operatörleri Derneği genel kurulu yapıldıDeniz Trafik Operatörleri Derneği'nin 7. Olağan Genel Kurulu Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi'nde gerçekleştirildi.
GMO 1. Kadın Çalıştayı gerçekleştirildi
GMO 1. Kadın Çalıştayı gerçekleştirildiDenizcilik sektörünün kadınları, TMMOB Gemi Mühendisleri Odası Kadın Komisyonu tarafından organize edilen “GMO 1. Kadın Çalıştayı: Ağır Sanayide Kadının Yeri”nde bir araya geldi.
Yrd. Doç. Dr. İnanç Işıl Yıldırım’dan Türk Loydu’na teşekkür ziyareti
Yrd. Doç. Dr. İnanç Işıl Yıldırım’dan Türk Loydu’na teşekkür ziyareti“Yatlarda İç Mekân Tasarımı ve Algısı” kitabı büyük ilgi gören Yrd.Doç.Dr. İnanç Işıl Yıldırım, Türk Loydu Vakfı’na destekleri için teşekkür ederek kitabının ilk baskısının imzalı bir kopyasını Türk Loydu Başkanı Cem Melikoğlu’na takdim etti.
Railport "Kartepe İntermodal Lojistik Merkezi" için düğmeye basıldı
Railport "Kartepe İntermodal Lojistik Merkezi" için düğmeye basıldıArkas ile Avrupa’nın en büyük intermodal lojistik terminali (kara limanı) işletmecisi duisport’un ortaklığı, Rekabet Kurumu’nun onayından geçti.
Türk sahipli deniz ticaret filosu dünyada 15. sırada
Türk sahipli deniz ticaret filosu dünyada 15. sıradaGeçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilen TÜRKLİM 20. Olağan Genel Kurul toplantısına katılım sağlayan UDHB Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli önemli açıklamalarda bulundu.
Arkas Lojistik Bangladeş’teki ilk kapalı deposunu açtı
Arkas Lojistik Bangladeş’teki ilk kapalı deposunu açtıArkas Lojistik, Bangladeş’in en büyük ikinci şehri Chittagong’ta kapalı depo hizmeti vermeye başladı.
Denizci kadınlar "Yakamoz 2017"de buluşuyor
Denizci kadınlar "Yakamoz 2017"de buluşuyor8 Mart 2017 Dünya Kadınlar Günü'nde Türk denizcilik sektörünün çeşitli alanlarında çalışan kadınlar bu yıl tarihte ikinci defa Yakamoz: Deniz ve Kadın Sempozyumu’nda bir bir araya geliyor.
CNR Avrasya Boat Show kapılarını açtı
CNR Avrasya Boat Show kapılarını açtıCNR Avrasya Boat Show'un VIP açılışı yapıldı. Yarından itibaren kapılarını tüm ziyaretçilere açıcak olan fuar, 10 gün boyunca ziyaret edilebilecek.
Bakan Arslan: "Bizi mahcup etmeyin"
Bakan Arslan: "Bizi mahcup etmeyin"Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yapılan yeni düzenleme ile 6 bin yabancı bayraklı teknenin Türk bayrağına geçmesini beklediklerini söyledi. Tekne sahiplerine seslenen Arslan, "Bizi mahcup etmeyin" dedi.
Metin Kalkavan'dan denizcilik sektörüne uyarı
Metin Kalkavan'dan denizcilik sektörüne uyarıİMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, denizciliğin geleceğiyle ilgili “Çok iyimser bakarsanız kaybedersiniz. Tedbirli ve şüpheli yaklaşırsanız kazanırsınız” dedi.
KOSDER devletin istihdam çağrısına kayıtsız kalmadı
KOSDER devletin istihdam çağrısına kayıtsız kalmadı300’ün üzerinde bir gemi sayısını bünyesinde bulunduran 100’ün üzerinde armatör ve gemi işletmecisi üyesi bulunan KOSDER, istihdama destek için kolları sıvadı.
Marvel, Vietnam ve Çin tersanelerini Türkiye'ye taşıdı
Marvel, Vietnam ve Çin tersanelerini Türkiye'ye taşıdıMarvel Denizcilik, Çin’den Chengxi Shipyard ile Vietnam’dan Pha Rung Shipyard’ın Türkiye temsilciliğini aldı. Her iki tersane de daha önce Türk gemilerine tamir hizmeti vermişti.
GMO 1. Kadın Çalıştayı'nın programı belli oldu
GMO 1. Kadın Çalıştayı'nın programı belli olduTMMOB Gemi Mühendisleri Odası organizasyonunda düzenlenecek "GMO 1. Kadın Çalıştayı"nın programı belli oldu.
TÜRKLİM’in 20. Olağan Genel Kurulu yapıldı
TÜRKLİM’in 20. Olağan Genel Kurulu yapıldıTürkiye Liman İşletmecileri Derneği’nin (TÜRKLİM) 20. Olağan genel Kurul toplantısı 27 Ocak Cuma günü Istanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirildi.
Gemiadamlarının 'Haklar Beyannamesi'ne revize talebi
Gemiadamlarının 'Haklar Beyannamesi'ne revize talebiECSA ve ETF, gemiadamlarının ‘Haklar Beyannamesi’nin revize edilmesini talep etti.
Türk Loydu, ÇŞB tarafından doğrulayıcı kuruluş olarak yetkilendirildi
Türk Loydu, ÇŞB tarafından doğrulayıcı kuruluş olarak yetkilendirildiEmisyon raporlarının değerlendirilmesi ve doğrulanması aşamasında Türk Loydu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından doğrulayıcı kuruluş olarak yetkilendirildi.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75