• BIST 92.424
  • Altın 150,326
  • Dolar 3,6475
  • Euro 3,9001
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 3 °C
  • İzmir 10 °C

SEKTÖR

Türk Loydu Vakfı 61. Olağan Genel Kurulu yapıldı
Türk Loydu Vakfı 61. Olağan Genel Kurulu yapıldıTürk Loydu Vakfı 61. Olağan Genel Kurulu 20 Nisan 2017 Perşembe günü Türk Loydu merkez binası Prof. Dr. Teoman Özalp Konferans Salonu’nda yoğun katılım ile gerçekleştirildi.
ABS Türkiye "OEP" konulu seminerini gerçekleştirdi
ABS Türkiye "OEP" konulu seminerini gerçekleştirdiABS Türkiye, "Gemilerde Performans Yönetim Sistemleri ve Enerji Verimliliği Semineri"ni 12 Nisan Çarşamba günü İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirdi.
Yabancı bayraklı yatların yüzde 25'i Türk bayrağına geçti
Yabancı bayraklı yatların yüzde 25'i Türk bayrağına geçtiİMEAK Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi tarafından düzenlenen, "Türk Denizciliğine Bakış" konulu panelde sektörün temsilcileri "Türk Denizciliği"ni konuştu.
DTO İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk, referandum değerlendirmesinde bulundu
DTO İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk, referandum değerlendirmesinde bulunduİMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk’ün, 16 Nisan’da gerçekleştirilen Anayasa değişikliği referandumu ile ilgili sonuçları değerlendirdi.
WISTA Türkiye, Mart ayında üç önemli etkinlikte yer aldı
WISTA Türkiye, Mart ayında üç önemli etkinlikte yer aldıWISTA Türkiye (Women’s International Shipping and Trading Association) grubu Mart ayı içerisinde üç önemli etkinliğe katılım gösterdi.
Türk Armatörler Birliği, dolandırıcılara karşı üyelerini uyardı
Türk Armatörler Birliği, dolandırıcılara karşı üyelerini uyardıTürk Armatörler Birliği, son dönemde liman masraflarını sahte e-mail ile talep eden dolandırıcılara karşı üyelerini uyardı.
DTO İzmir Şubesi 13. Resim Yarışması sonuçlandı
DTO İzmir Şubesi 13. Resim Yarışması sonuçlandıİMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’nin çocuklara denizciliği sevdirmek ve denizci bir nesil yetiştirmek amacıyla 13.’sünü düzenlediği resim yarışması sonuçlandı.
Avrupa denizcilik endüstrisinden ortak bildiri
Avrupa denizcilik endüstrisinden ortak bildiriAvrupa denizcilik endüstrisi, 2017 Avrupa Denizcilik Haftası dolayısıyla bir bildiri yayımladı. Bildiride, Avrupa Komisyonu’nun 2009-2018 AB Deniz Taşımacılığı Stratejisi’nin yarı dönem incelemesinin memnuniyetle karşılandığı ifade edildi.
Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği, 25. Olağan Genel Kurulu yapıldı
Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği, 25. Olağan Genel Kurulu yapıldı115 yıllık geçmişi ile Türk denizcilik sektörünün en köklü sivil toplum örgütlerinden olan Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği, 25. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi.
Fransız gazeteci Albert Brel Fethiye'ye geldi
Fransız gazeteci Albert Brel Fethiye'ye geldiİMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi, Fransa’nın tanınmış bazı yazarlarını bölgenin ve deniz turizminin tanıtımı kapsamında mavi yolculuk yapmak üzere Fethiye'ye davet etti.
Nükleer enerji alanında dev işbirliği
Nükleer enerji alanında dev işbirliğiTürk Loydu ve TÜV Nord arasında nükleer işbirliği protokolü imzalandı.
ÖZDENKURDER genel kurul toplantısı yapıldı
ÖZDENKURDER genel kurul toplantısı yapıldıÖzel Denizcilik Kursları Derneği (ÖZDENKURDER) Olağan Genel Kurulu 08 Nisan 2017 Cumartesi günü Özel Ekol Denizcilik Eğitim Kursu konferans salonunda yapıldı.
Bodrum'da denizciler mevzuattaki sorunları tartıştı
Bodrum'da denizciler mevzuattaki sorunları tartıştıDeniz Ticaret Odası (DTO) Bodrum Şubesi, Ulusal Yat ve Yatçılık Mevzuatı'nı dünya ve bölge standartlarıyla eşleştirerek rekabet gücünü arttırmayı hedefleyen çalıştay düzenledi.
Deniz Denetimleri İstişare ve Koordinasyon Toplantısı yapıldı
Deniz Denetimleri İstişare ve Koordinasyon Toplantısı yapıldıİstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından organize edilen İstanbul Boğazı Deniz Denetimleri İstişare ve Koordinasyon Toplantısı Topkapı Eresin Otel’de gerçekleştirildi.
Sertrans Logistics "Yılın Lojistik Şirketi" seçildi
Sertrans Logistics "Yılın Lojistik Şirketi" seçildi2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında lojistik sektörünün en başarılı firmalarını belirlemek üzere bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu.
Metin Kalkavan net konuştu: "Bizim de yapacaklarımız var"
Metin Kalkavan net konuştu: "Bizim de yapacaklarımız var"İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, “Bazı şeyleri kabul etmek zorundayız. Batı tarafından bin yıldır işgalci olarak anılıyoruz. Ellerinden gelse bizi geldiğimiz topraklara geri gönderecekler. Ama bizim de buna göre yapacaklarımız var" dedi.
'Türk P&I Semineri' İzmir'de gerçekleştirildi
'Türk P&I Semineri' İzmir'de gerçekleştirildiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka başkanlığında İzmir’de Türk P&I Sigorta şirketinin ev sahipliğinde bir seminer gerçekleştirildi.
KRHT 3. Hazırlık Toplantısı Yılport ev sahipliğinde yapıldı
KRHT 3. Hazırlık Toplantısı Yılport ev sahipliğinde yapıldıKılavuzluk/Römorkör Hizmetleri ve Teknolojileri Kongresi 2017'nin 3. hazırlık toplantısı Yılport'un ev sahipliğinde Gemlik’te yapıldı.
İTÜ-GİMDER 2. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi
İTÜ-GİMDER 2. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdiİTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi Mezunları Derneği 2. Olağan Genel Kurul toplantısı 02 Nisan Pazar günü İstanbul Teknik Üniversitesi'nde gerçekleştirildi.
Türkiye Denizcilik Federasyonu'nda görev dağılımı yapıldı
Türkiye Denizcilik Federasyonu'nda görev dağılımı yapıldıTürkiye Denizcilik Federasyonu (TÜRDEF) 4. Olağan Genel Kurul sonrasında gerçekleştirdiği ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımını yaptı.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75