• BIST 90.383
  • Altın 144,813
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 8 °C
  • İzmir 15 °C

SEKTÖR

Jotun, Exposhipping'te denizcilere ISO 19030 standartını anlattı
Jotun, Exposhipping'te denizcilere ISO 19030 standartını anlattıGlobal denizcilik endüstrisini bir araya getiren Exposhipping fuarının ilk günü, Jotun ve DNV GL tarafından ortak verilen konferansa ev sahipliği yaptı, konferans armatörler tarafından yoğun ilgi gördü.
AVS Global Ship Supply, Exposhipping’te dünya denizcileri ile buluştu
AVS Global Ship Supply, Exposhipping’te dünya denizcileri ile buluştu14. Uluslararası Denizcilik Fuarı ve Konferansı’na katılan AVS Global Ship Supply, denizcilik sektörünün yaşamış olduğu kriz döneminde yapılan bu fuarın Türkiye’ye yeni katkılar sağlayacağını belirtti.
Türkiye, dünyada önemli oyunculardan biri
Türkiye, dünyada önemli oyunculardan biri14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı kapsamında SEATRADE öncülüğünde düzenlenen ‘Global Maritime Summit’ Zirvesi’nde konuşan IMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, “Dünya değişti, oyun değişti" dedi.
Son teknoloji ürün ve hizmetler Exposhipping'e tanıtılıyor
Son teknoloji ürün ve hizmetler Exposhipping'e tanıtılıyorFirmalar, Exposhipping Katılımcı Seminerleri’nde son teknoloji ürün ve hizmetlerine dair gelişmeleri paylaştı.
Sert: "Denizcilik sektörümüz krize rağmen büyümeye devam ediyor"
Sert: "Denizcilik sektörümüz krize rağmen büyümeye devam ediyor"14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı'nın açılışında konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Selçuk Sert, "Denizcilik sektörümüz krize rağmen büyümeye devam ediyor" dedi.
Kalkavan: "Bakın görün Türkiye’de her şey normal"
Kalkavan: "Bakın görün Türkiye’de her şey normal"14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı'nın açılışında konuşan IMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, Türkiye’nin yurtdışındaki olumsuz algısını kırmaya çalıştıklarını ifade etti.
"Global Maritime Summit" İstanbul'da düzenleniyor
"Global Maritime Summit" İstanbul'da düzenleniyorExposhipping İstanbul, SEATRADE öncülüğünde düzenlenen ‘Global Maritime Summit’ Zirvesi’ne evsahipliği yapacak.
Kıran: "Dünya denizcilik sektöründe önemli bir yere sahibiz"
Kıran: "Dünya denizcilik sektöründe önemli bir yere sahibiz"14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı'nın açılışında konuşan GİSBİR Başkanı Murat Kıran, Türkiye’nin büyümekte ve gelişmekte olan gemi inşaa sanayisiyle dünya denizcilik sektöründe önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çekti.
Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı başladı
Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı başladı21-24 Mart tarihleri arasında İstanbul Pendik Convention Center’da yapılan 14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı törenle ziyarete açıldı.
Merakla beklenen Exposhipping fuarı bugün açılıyor
Merakla beklenen Exposhipping fuarı bugün açılıyor43 ülkeden 150’nin üzerinde firma ve 627 marka ile 57 ülkeden 11.000’ni aşkın denizcilik profesyonelinin katılacağı 14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, 21 Mart’ta Pendik Convention Center'da ziyarete açılacak.
Tersanecilik sektöründen Arif Madenci son yolculuğuna uğurlandı
Tersanecilik sektöründen Arif Madenci son yolculuğuna uğurlandıMadenci Gemi Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı Arif Madenci, sevenlerinin göz yaşları arasında son yolcuğuna uğurlandı.
GMO'nun Türk Loydu Vakfı yönetim kurulu adayları belirlendi
GMO'nun Türk Loydu Vakfı yönetim kurulu adayları belirlendiGemi Mühendisleri Odası'ndan yapılan açıklamaya göre, 20 Nisan 2017'de gerçekleşecek olan Türk Loydu Vakfı 61. Genel Kurulu için yönetim kurulu listesi belirlendi.
Trabzon Limanı'nda da Türk Bayrağı'na geçişler başladı
Trabzon Limanı'nda da Türk Bayrağı'na geçişler başladıTrabzon Liman Başkanlığı'nda yeni çıkan yönetmeliğe göre yabancı bayrak taşıyan bütün ticari ve özel teknelerin, Türk bayrağına geçmesi için işlemler yapılmaya başlandı.
Exposhipping Fuarı 21 Mart'ta İstanbul’da ziyarete açılıyor
Exposhipping Fuarı 21 Mart'ta İstanbul’da ziyarete açılıyor14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, 21-24 Mart’ta dünya denizcilerini İstanbul’da Pendik Green Park Convention Center’da buluşturuyor.
Denizcilik Envanteri sektöre büyük katkı sağlayacak
Denizcilik Envanteri sektöre büyük katkı sağlayacakİMEAK Deniz Ticaret Odası bünyesinde hazırlanan Denizcilik Envanteri’nin sektöre büyük katkı sağlayacağı bildirildi. Sektör tarafından envantere girilen verilerle hazırlanacak raporların, yeni düzenlemelerin önünü açacağı kaydedildi.
Türk Loydu’nda yeni dönem için adaylık süreci başladı
Türk Loydu’nda yeni dönem için adaylık süreci başladıYenilenen seçim sistemi ile 20 Nisan 2017’de yapılacak 61. Türk Loydu Vakfı Genel Kurulu için Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu adaylık başvuruları 15 Mart 2017 itibariyle başladı.
Global Yatırım Holding'den flaş karar
Global Yatırım Holding'den flaş kararTürkiye'de ve yurtdışında toplam 6 liman işleten Global Yatırım Holding, yüzde 34.1 oranındaki hissesini Jersey Adası merkezli F.A.B. Partners LP`ye 245 milyon lira karşılığında satıyor.
BIMCO "NYPE 2015 Semineri" İstanbul'da yapılacak
BIMCO "NYPE 2015 Semineri" İstanbul'da yapılacakBIMCO Halkla İlişkiler / NYPE 2015 Semineri, 22 Mart 2017 Çarşamba günü The Green Park Pendik Hotel&Convention Center'da BIMCO ve İMEAK Deniz Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
Exposhipping fuarı için geri sayım başladı
Exposhipping fuarı için geri sayım başladıDenizcilik sektörünün buluşma noktası Exposhipping fuarı için geri sayım başladı.
Bureau Veritas yetkilerini geri aldı
Bureau Veritas yetkilerini geri aldıUDHB Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından 08.08.2015 tarihinden geçerli olmak üzere yetkisi iptal edilen Fransız Klas Kuruluşu Bureau Veritas'ın yetkilerini geri aldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75