1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. TURDEF, 3.ÇALIŞTAY DAVET DÜZENLİYOR
TURDEF, 3.ÇALIŞTAY DAVET DÜZENLİYOR

TURDEF, 3.ÇALIŞTAY DAVET DÜZENLİYOR

"TÜRKİYE DENİZCİLİK EĞİTİMİNDE, UYGULAMALI EĞİTİM SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ"konulu 3. Denizci STK’lar Çalıştayı’nı TÜDEV T/S Samsun Eğitim Gemisi’nde düzenleyecektir.

A+A-

Kurulduğu günden beri Denizcilik Endüstrimizin sorunlarına çözüm arayışlarının parçası, TÜRDEF Türkiye Denizcilik Federasyonu, Preveze Deniz Zaferinin 479. Yıldönümü olan 27 Eylül 2017 tarihinde İstanbul’da Kuruçeşme Rıhtımı’nda, ülkemizdeki gemiadamları eğitimi için staj gemisi gerekliliğini ve yabancı sahipli gemilerde dünyada tercih edilir nitelikte Türk gemiadamları yetişmesi için, eğitim niteliğinin değerlendirilmesi hususunun istişare edileceği;

"TÜRKİYE DENİZCİLİK EĞİTİMİNDE, UYGULAMALI EĞİTİM SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ"

konulu 3. Denizci STK’lar Çalıştayı’nı TÜDEV T/S Samsun Eğitim Gemisi’nde düzenliyor.

27 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan 3. Denizci STK’lar Çalıştayı oturum konuları :

  1. Yelkenli Gemide Temel Denizcilik Eğitimi ve İşletme Modeli

  2. Gemide Uygulamalı Denizcilik Eğitimi ve İşletme Modeli

  3. Yabancı Sahipli Gemilerde Görev Alacak Nitelikte Gemi Adamı Yetiştirilmesi / Oryantasyonu.

ÇALIŞTAY PROGRAMI : 

TURDEF 3. Denizci STKları Çalıştayı (27 Eylül 2017) M/F Samsun - Kuruçeşme
08.30-09.30 Kayıt
09.30-10.00 Açış konuşması (Erkan Dereli)
10.00-10.05 Denizcilik Öğrencileri için Ülkemizde Staj Gerekliliği (Tuğsan İşiaçık Çolak)
10.05-10.30 Denizcilik Eğitimi Tarihi (E. Ora. Metin Ataç)
1. Oturum ( Oturum Başkanı .... Fakültesi Dekanı)
10. 30-10.40 Açış Konuşması ( Ferit Biren)
10.40-10.55 Deniz Harp Okulu Sunumu (Dz.Öğr.Bnb. Kani Vardar)
10.55-11.10 YEGED Sunumu ( Ali Rıza İşipek)
11. 10-11.25 BOSAV Sunumu ( Erman Aras)
11.25-11.40 BOSAV Sunumu (Yücel Köyağasıoğlu)
11.40-11.55 STI Sunumu (Robin Snouck Hurgronje )
11.55-12.10 Soru Cevap Periyodu
12.10-12.30
12.30-13.30 Yemek Arası
 2. Oturum ( Oturum Başkanı... Fakültesi Dekanı)
13.30-13.45 DEÜ DF Sunumu (Yard. Doç. Oğuz Atik)
13.45-14.00 GEMİMO Sunumu (Feramuz Aşkın)
14.00-14.15 DEFAMED Sunumu (Baybora Yıldırım)
14.15-14.30 Galatasaray MYU Sunumu (Dr.Hasan Bora Usluer)
14.30-14.45 Türk Armatörler Birliği Sunumu (Cihan Ergenç)
14.45-15.00 TÜDEV Sunumu ( Sualp Ürkmez)
15.00-15.15 ARKAS Sunumu ( İbrahim Kontaytekin)
15.15-15.30 Soru Cevap Periyodu
15.30-15.45 Ara
 3. Oturum (Oturum Başkanı.... Fakültesi Dekanı)
15.45-16.00 UDHB Sunumu (Cem Erdem / Okay Kılıç)
16.00-16.15 İTÜ DF Sunumu (Doç. Dr. Metin Çelik)
16.15-16.30 DEÜ DF Sunumu (Yard. Doç. Burak Köseoğlu -Yard. Doç. Mustafa Nuran)
16.30-16.45 DEK Sunumu (Doç. Dr. Ersan Başar)
16.45-17.00 Bodrum Denizciler Derneği Sunumu (Mustafa Demiröz)
17.00-17.15 V Ships Sunumu (Pınar Lök)
17.15-17.30 MSC Sunumu (Savaş Ercan)
17.30-17.45 Zenith Sunumu ( Enver Bilgi – Görkem Elmalıpınar)
17.45-18.00 Soru Cevap Periyodu
18.00-19.30 Kokteyl 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.