• BIST 106.843
  • Altın 142,635
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • İstanbul 27 °C
  • Ankara 30 °C
  • İzmir 32 °C

TÜRK BOĞAZLARI

M/T Kriti Sea isimli tanker Çanakkale Boğazı'nda karaya oturdu
M/T Kriti Sea isimli tanker Çanakkale Boğazı'nda karaya oturduM/T Kriti Sea isimli petrol tankeri Çanakkale Boğazı'nda güney-kuzey yönlü geçişi esnasında karaya oturdu.
Furkan Yıldırım için İstanbul Boğazı'nda arama çalışmaları sürüyor
Furkan Yıldırım için İstanbul Boğazı'nda arama çalışmaları sürüyorBeşiktaş Arnavutköy'de iki gün önce denize girdikten sonra akıntıya kapılarak kaybolan 17 yaşındaki Furkan Yıldırım'ı arama çalışmaları devam ediyor.
USS Hué City isimli kruvazör İstanbul Boğazı'ndan geçti
USS Hué City isimli kruvazör İstanbul Boğazı'ndan geçtiAmerika Birleşik Devletleri donanmasına ait USS Hué City isimli kruvazör, İstanbul Boğazı'ndan geçerek Karadeniz'e açıldı.
Deniz Hizmetleri Müdürlüğü'nden duygulandıran uygulama
Deniz Hizmetleri Müdürlüğü'nden duygulandıran uygulamaİstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığına bağlı Deniz Hizmetleri Müdürlüğü ile Sağlık Daire Başkanlığına bağlı Darülaceze Müdürlüğü Ramazan Bayramı'nda duygulandıran bir uygulamaya imza attı.
İstanbul Boğazı deniz trafiğine kapatıldı!
İstanbul Boğazı deniz trafiğine kapatıldı!İstanbul Boğazı'nda kısıtlı görüş nedeniyle uluslararası gemi geçişleri geçici olarak durduruldu.
Dev geminin geçişini Kaptan Ali Cömert ve ekibi sağladı
Dev geminin geçişini Kaptan Ali Cömert ve ekibi sağladıPioneering Spirit gemisinin Türk Boğazları'ndan geçişi ile ilgili Türkiye’den giden 6 kişilik ekip, 3 ay önce geçişle ilgili tüm risklerin hesaplandığı simülasyon çalışmasına katılarak bu başarılı geçişin tüm hazırlıklarını tamamladı.
"Pioneering Spirit" gemisi için Çanakkale Boğazı trafiğe kapatıldı!
"Pioneering Spirit" gemisi için Çanakkale Boğazı trafiğe kapatıldı!Türk Akımı Projesi'nin gaz boru hattı inşaatında çalışacak olan Malta bayraklı "Pioneering Spirit" isimli vinç gemisi için Çanakkale Boğazı uluslararası deniz trafiğine kapatıldı.
İstanbul Boğazı'nda saldırı alarmı!
İstanbul Boğazı'nda saldırı alarmı!DEAŞ'ın İstanbul Boğazı'ndan geçen Rus gemilerine yönelik füzeli saldırı planladığı ortaya çıktı.
Çanakkale'deki kokain operasyonunda 3 kişi adliyeye sevk edildi
Çanakkale'deki kokain operasyonunda 3 kişi adliyeye sevk edildiÇanakkale Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülen uluslararası uyuşturucu kaçakçılığına yönelik çalışma kapsamındaki operasyonda yakalanan 3 kişi adliyeye sevk edildi.
Rus savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti
Rus savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçtiRus Donanmasına ait bir savaş gemisi, İstanbul Boğazı'ndan geçti.
İstanbul Boğazı gemi geçişlerine kapatıldı!
İstanbul Boğazı gemi geçişlerine kapatıldı!İstanbul Boğazı'nda kısıtlı görüş nedeniyle gemi geçişleri geçici olarak durduruldu.
İstanbul Boğazı gemi geçiş trafiğine kapatıldı!
İstanbul Boğazı gemi geçiş trafiğine kapatıldı!İstanbul Boğazı'nda sisin görüş mesafesini düşürmesi nedeniyle gemi geçişleri geçici olarak durduruldu.
İstanbul Boğazı trafiğe kapatıldı!
İstanbul Boğazı trafiğe kapatıldı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sarıyer mitinginin güvenliği nedeniyle, İstanbul Boğazı çift taraflı olarak uluslararası gemi trafiğine kapatıldı.
İstanbul Boğazı deniz trafiğine açıldı!
İstanbul Boğazı deniz trafiğine açıldı!İstanbul'u etkisi altına alan sis nedeniyle deniz trafiğine kapatılan İstanbul Boğazı tekrar açıldı.
İstanbul Boğazı gemi geçiş trafiğine kapatıldı!
İstanbul Boğazı gemi geçiş trafiğine kapatıldı!İstanbul Boğazı'nda sisin görüş mesafesini düşürmesi nedeniyle gemi geçişleri geçici olarak durduruldu.
İstanbul Boğazı deniz trafiğine kapatıldı!
İstanbul Boğazı deniz trafiğine kapatıldı!İstanbul Boğazı, kısıtlı görüş nedeniyle uluslararası gemi trafiğine kapatıldı.
Akdeniz ve Karadeniz "Deniz Trafik Merkezi"yle izlenecek
Akdeniz ve Karadeniz "Deniz Trafik Merkezi"yle izlenecekTBMM'nin üç günlük mesaisinde bir rekora imza atılarak 97 uluslararası anlaşma arasında yer alan “Akdeniz ve Karadeniz İçin Sanal Bölgesel Deniz Trafik Merkezi Kurulmasına Dair Operasyonel Düzenleme”de onaylandı.
1915 Çanakkale Köprüsü projesi 138 yıl önce belliydi!
1915 Çanakkale Köprüsü projesi 138 yıl önce belliydi!Geçtiğimiz günlerde ihale süreci tamamlanan ve 18 Mart’ta temeli atılacak olan "1915 Çanakkale Köprüsü"nün aslında 138 yıl önce projelendirildiği ortaya çıktı.
Çanakkale'de deniz trafiği sis nedeniyle durdu!
Çanakkale'de deniz trafiği sis nedeniyle durdu!Çanakkale'de yoğun sis deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor. Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir arasındaki feribot seferleri yapılmıyorken, görüş mesafesinin azalması üzerine her iki yönden transit gemi geçişlerine boğaz kapatıldı.
İstanbul ve Çanakkale Boğazları gemi trafiğine kapatıldı!
İstanbul ve Çanakkale Boğazları gemi trafiğine kapatıldı!Ülkemizin bir çok kesiminde etkili olan yoğun sis, deniz ulaşımını da olumsuz yönde etkiliyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75