Altın Çıpa sahiplerini buldu

Altın Çıpa sahiplerini buldu

Altın Çıpa 2010 Denizcilik Başarı Ödülleri, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın video konferans sistemiyle katıldığı törenle sahiplerini buldu.

A+A-

Altın Çıpa 2010 Denizcilik Başarı Ödülleri, İstanbul Ataköy Sheraton Hotel'de Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın video konferans sistemiyle katıldığı törenle sahiplerini buldu.

 

Altın Çıpa 2010 Denizcilik Başarı Ödülleri, İstanbul Ataköy Sheraton Hotel'de Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın video konferans sistemiyle katıldığı törenle sahiplerini buldu.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

 

Gerçekleştirilen törenin 5. yılında 17 tane Altın Çıpa 4 tane de başarı plaketi verildi. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın Erzincan'dan video konferansla törene bağlanmasının ardından Deniz Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Canpolat ve Dünya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erdem Top açılış konuşmalarını yaptı. Konuşmaların ardından törende Altın Çıpa Ödülleri’ne layık görülen denizcilere ödülleri takdim edildi.

 

 

ALTIN ÇIPA 2010 ÖDÜL SAHİPLERİ

 

EN BAŞARILI SEKTÖREL DERNEK

Avrupalı gemi yan sanayicilerinin kuruluşu olan EMEC’in GEMİ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

 

EN BAŞARILI SEKTÖREL VAKIF

Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardımlaşma Vakfı (DEFAV)

 

BAŞARILI BÜROKRAT PLAKETİ

GESTAŞ GENEL MÜDÜRÜ HASAN YÖRÜKÇÜ

 

BAŞARILI BÜROKRAT PLAKETİ

IALA VTS KOMİTESİ BAŞKANI TUNCAY ÇEHRELİ

 

 Prof. Dr. Yücel Odabaşı Anısına verilen YAŞAMBOYU BAŞARI ÖDÜLLERİ

Yaşam boyu Başarı Ödülü - Denizde Uyduyla Haberleşme Örgütü Başkanı  CAPTAİN ESTEBAN PACHA-VİCENTE

 

Yaşam boyu Başarı Ödülü - Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) İtalya Temsilcisi ADMİRAL GİANCARLO OLİMBO

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

 

 

 BROKERLİK ÖDÜLÜ

A)- GEMİ KİRALAMA - MARVEL DENİZCİLİK

B)- GEMİ ALIM-SATIM - SPOT DENİZCİLİK

 

GEMİ ACENTELİĞİ ÖDÜLÜ

A)- KONTEYNER GEMİ ACENTELİĞİ - ARKAS DENİZCİLİK

B)- AÇIK DENİZ YÜK GEMİ ACENTELİĞİ - POLİMAR DENİZCİLİK

 

GEMİ İNŞA SANAYİ ÖDÜLÜ

A)- Gemi Teknolojileri - İDEAL TEKNOLOJİ BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ A.Ş

B)- Gemi Yan Sanayi - ONURSAN CO. LTD

C)- Yat Tekne İnşa Sanayi - DÜNYA YATÇILIK

D–Tersane - BEŞİKTAŞ GEMİ İNŞA ve ONARIM TERSANESİ

 

 LİMAN VE MARİNA İŞLETMECİLİĞİ ÖDÜLÜ

A)- Marina İşletmeciliği - DOĞUŞTURGUT REİS MARİNA İŞLETMECİLİĞ

B)- Liman İşletmeciliği - YILPORT KONTEYNER TERMİNALİ ve LİMAN İŞLETMELERİ

 

TURİSTİK YOLCU TAŞIMACILIĞI

 TAŞKENT DENİZCİLİK

 

ARMATÖRLÜK ÖDÜLÜ

A)- Yakın ve Kıyısal Sefer Yapan Gemi İşletmecileri Ödülü - GÜLNAK DENİZCİLİK

B – Uzak Yol Gemi İşletmecileri Ödülü - İNCE DENİZCİLİK

 

 ALTIN ÇIPA ULUSLAR ARASI DENİZCİLİK ÖDÜLLERİ

Yılın Car Carrier Operatörü - GRIMALDI LINES

Yılın Konteyner Hat Operatörü - MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY S.A

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 927 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.