1. HABERLER

  2. DENİZ TİCARETİ

  3. DENİZ TİCARET ODASI

  4. "DTO İzmir Şubesi 14. Medya Yarışması" düzenlenecek
"DTO İzmir Şubesi 14. Medya Yarışması" düzenlenecek

"DTO İzmir Şubesi 14. Medya Yarışması" düzenlenecek

Ege Bölgesi’nde denizcilik ve deniz ticaretinin kamuoyunda daha etkin biçimde tanıtılması amacı ile İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi tarafından “İMEAK DTO İzmir Şubesi 14. Medya Yarışması” düzenlendi.

A+A-

Yarışma için gönderilecek eserlerin 1 Ocak 2016-1 Nisan 2017 tarihleri arasında yazılı ve görsel basında yayınlanması gerekmektedir. Yarışma için gönderilen eserlerin “Ege Bölgesi’nde deniz ticareti, deniz taşımacılığı, deniz turizmi ve deniz temizliği ile ilgili haberleri” kapsaması gerekmektedir. Yarışmacılar; eserlerin yer aldığı gazete veya derginin bir adet asıl ile 8 adet fotokopisini hazırlamalıdır. Televizyon veya radyo çalışanlarının ise ses ve görüntü kasetlerinden birer adet teslim etmeleri gerekmektedir. Yarışmaya gönderilecek eserler 4 Mayıs 2017 Perşembe gününe kadar İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Basın Danışmanlığı’na teslim edilecektir.

Fotoğraf yarışması

Medya Yarışması kapsamında “Fotoğraf Dalı”nda düzenlenen yarışmanın konusu “Ege Bölgesi’nde deniz, deniz yaşamı, deniz ticareti, deniz taşımacılığı ve deniz temizliği” olarak belirlenmiştir. Yarışma tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açıktır. Fotoğraflar, renkli ve siyah-beyaz olabilir. Yarışmacı en fazla iki fotoğraf ile katılabilir. Yarışmaya katılacak olan fotoğrafların uzun kenarı 40 cm, kısa kenarı 30 cm boyutunda fotoğraf kartına basılmış olması gerekmektedir. Fotoğrafların ayrıca dijital kopyasının da teslim edilmesi gerekmektedir. Yarışmaya gönderilecek eserlerin 4 Mayıs 2017 Perşembe gününe kadar İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Basın Danışmanlığı’na teslim edilmesi gerekmektedir. Fotoğraf Yarışması Şartnamesi www.dtoizmir.org.tr adresinde yer almaktadır.

fotograf-yarismasi-2017.jpg

ViraHaber.com

Bu haber toplam 4147 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.