1. HABERLER

  2. DENİZ KÜLTÜRÜ

  3. Sualtı Görüntüleme Festivali
Sualtı Görüntüleme Festivali

Sualtı Görüntüleme Festivali

10. Marmara Uluslararası Sualtı Görüntüleme Festivali sona erdi.

A+A-

Türk Balıkadamlar Kulübü tarafından, Polisan Kimya ana sponsorluğunda düzenlenen 10. Marmara Uluslararası Sualtı Görüntüleme Festivali sona erdi.

10.Marmara Uluslararası Sualtı G0runtuleme Festivali Sonuçları

Onceden Cekilmis Eserler Kategorisi

Dijital Portfolyo

1 – Denis Palbiani (Italya)

2 – Daniel Selmeczi (Macaristan)

3 – Martin Strmiska (Slovakya)

En Iyi Ulusal Odul : Cenk Ceylanoglu

Juri Ozel Odulu : Claudio Gazzaroli (Italya)

TBK Ozel Odulu : Cenk Ceylanoglu

Dijital Makro

1 – Michele Davino (Italya)

2 – Nicholas Samaras (Yunanistan)

3 – David Henshaw (Ingiltere)

Juri Ozel Odulu : Ufuk Donmez

Dijital Geniş Açı

1 – Paolo Bausani (Italya)

2 – Luc Rooman (Belcika)

3 – Michele Davino (Italya)

Juri Ozel Odulu : Paolo Bausani (Italya)

Dijital Fotoğraf Slayt Gösterisi

1 – Luc Rooman (Belcika)

2 – Denis Palbiani (Italya)

3-   Luc Eechaut (Belcika)

Juri Ozel Odulu : Filip Staes (Belcika)

Baskı Fotoğraf Makro

1 – Adriano Morettin (Italya)

2 – Giacomo Marchione (Italya)

3 – Denis Palbiani (Italya)

Juri Ozel Odulu : Silvia Boccato (Italya)

Baskı Fotoğraf Geniş Açı

1 –  Michele Davino (Italya)

2 –  Denis Palbiani (Italya)

3 –  Silvia Boccato (Italya)

Juri Ozel Odulu : Saygun Dura

Video

1 –  Miroslav Hrdy (Cek Cumhuriyeti)

2 –  Kris Wilk (Kanada)

3 –  Leonardo Sergiani (Italya)

En Iyı Ulusal Odul : Lutfi Tanriover

Juri Ozel Odulu : Gian Maria Mazza (Italya)

TBK Ozel Odulu : Kris Wilk (Kanada)

Haluk Cecan Ozel Odulu : Zsolt Sasdi (Macaristan)

17. Yasayan Marmara Yarışması

Dijital Makro

1 – Cenk Ceylanoglu

2 – Sukru Ozer

3 –  Cenk Ceylanoglu

Juri Ozel Odulu : Sukru Deger Erken

TBK Ozel Odulu : Levent Albas

Dijital Geniş Açı

1 – Michele Davino

2 – Cenk Ceylanoglu

3 – Levent Albas

Juri Ozel Odulu : Adnan Buyuk

Nurdogan Ozkaya Ozel Odulu : Michele Davino

Dijital Portfolyo

1 – Asim Dumlu

2 – Ali Alpkurt Baranok

3 – Sukru Deger Erken

Juri Ozel Odulu : Yavuz Pilevneli

TBK Ozel Odulu : Ozgur Yildirim

Video

1- Nurhan Kalfayan

2- Aylin Kocaoglu

3- Ismail Cem Odabasi

Ana sponsor; Polisan Kimya, Marmara Adasi Belediyesi.

Katkida bulunanlar; Kararu, Mermaid liveaboards, Tasik Ria Resort, Kunkungan Bay resort, Eco Divers, Kima Bajo Resort, Cocotinos Resort, Odyssea Divers, Sınai Divers, Blue Lagoon, Kapalai Dive Resort, Thalassa Dive Center, Lembeh Resort,

Detek Deniz Teknolojisi, dalis malzemesi odulleriyle Deep Store, Dream Hill Hotel, Epson,

Dalis Merkezleri; Seahorse, Aquapro , Archipel, Octopus, Aktif Blue, Derin, KSM, Erman, Motif , Demre, Bougainville, Anemone, Korfez,Scuba Cyprus, Aquanat, Roy’s, Bosad, BSS, Apollo, Seagulls, Dolphin, Paradise Found,

Mass Production, Reklamussu, DMR Dizayn, Tabir-i Caiz, , Elit Hotels, Aroma, Ofis Matbaacilik, Thule, Fazlıoglu Insaat, Tekno CD, Bordo Basim, Efes Pilsen.

 

Virahaber

Bu haber toplam 475 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.