![Vira Yatçılık 6. yılını kutluyor](https://www.virahaber.com/d/news/258.jpg)
Vira Yatçılık 6. yılını kutluyor
Vira Yatçılık kuruluş yıl dönümünü her yıl olduğu gibi dostları ve kursiyerleriyle birlikte Setur Kalamış Marina A3 Vira Yatçılık İskelesi’nde kutlayacak.
A+A-
Vira Yatçılık kuruluş yıl dönümünü her yıl olduğu gibi dostları ve kursiyerleriyle birlikte Setur Kalamış Marina A3 Vira Yatçılık İskelesi’nde kutlayacak.
Yelken Okulu, Charter/Kiralama, Teknik Servis hizmetleri veren aynı zamanda Delphia Yachts’ın Türkiye distribütörlüğünü üstenen Vira Yatçılık, 4 Haziran Cumartesi günü gerçekleştireceği 6 Yıl Kokteyli’ne tüm denizseverleri bekliyor.
Virahaber
Bu haber toplam 954 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.