• BIST 107.206
  • Altın 143,369
  • Dolar 3,5533
  • Euro 4,1312
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 19 °C
  • İzmir 23 °C

International Maritime Organization Haberleri

Şangay, Trinidad ve Tobago denizcilik teknoloji merkezleri olarak seçildi
Şangay, Trinidad ve Tobago denizcilik teknoloji merkezleri olarak seçildiIMO, iklim değişikliğinin olumsuz etkilerini azaltmayı hedefleyen yeni projesi için Avrupa Birliği'nden aldığı fonla Denizcilik Teknolojisi İşbirliği Merkezleri (MTCC) kuruyor.
IMO'dan "düşük kükürtlü akaryakıt" bilgilendirmesi
IMO'dan "düşük kükürtlü akaryakıt" bilgilendirmesiGemilerin düşük kükürtlü akaryakıt gereksinime uymaları için 2020 tarihini saptayan Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO), resmi web sitesinde konuyla ilgili bir yazı yayınladı.
IMO'dan 'daha temiz dünya' için bir adım daha
IMO'dan 'daha temiz dünya' için bir adım dahaIMO gemilerden kaynaklanan sera gazı emisyonlarının azaltılması için yeni bir karar daha aldı. Avrupalı armatörlerin, Gemi Emisyonlarının Küresel Düzenlemesi hakkındaki IMO kararlarını memnuniyetle karşıladığı bildirildi.
Denizciliğin kalbi İstanbul'da atmaya başlıyor
Denizciliğin kalbi İstanbul'da atmaya başlıyorHer sene IMO üyesi farklı bir ülkenin ev sahipliğinde düzenlenen "Dünya Denizcilik Günü Yan Etkinliği" 4-6 Kasım'da İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.
Dünya Denizcilik Günü Etkinliği İstanbul’da gerçekleştirilecek
Dünya Denizcilik Günü Etkinliği İstanbul’da gerçekleştirilecekDünya Denizcilik Günü Yan Etkinliği “Denizcilik: Dünya için vazgeçilmezdir” temasıyla 4-6 Kasım 2016 tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleştirilecek.
Avrupa Komisyonu'ndan enerji verimliliği projesine tam destek
Avrupa Komisyonu'ndan enerji verimliliği projesine tam destekIMO’nun gelişmekte olan ülkelerde küresel bir ağ oluşturulmasını öngören enerji verimliliği projesine, Avrupa Komisyonu’ndan 10 milyon euroluk destek geldi.
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75