• BIST 88.697
  • Altın 144,311
  • Dolar 3,6280
  • Euro 3,8490
  • İstanbul 7 °C
  • Ankara 11 °C
  • İzmir 13 °C

İdo Haberleri

İDO, dış hatlarında dev indirime gitti!
İDO, dış hatlarında dev indirime gitti!İDO, Pendik-Yalova hattında araç geçiş fiyatını 39 TL’ye sabitledi; araç içi yolcu ücretini ise sadece 1 TL olarak belirledi.
İDO seferlerinde OPET’ten % 20 indirimli bilet
İDO seferlerinde OPET’ten % 20 indirimli biletİstanbul’un trafik sorununa deniz ulaşımını destekleyerek katkı sağlamayı hedefleyen OPET, deniz ulaşımının güçlü markası İDO’nun web sitesinden araç bileti alan bireysel ve kurumsal filo müşterilerine avantajlı seyahat imkânı sunuyor.
İDO, sevgilileri "Aşka Yolculuk"a çıkarıyor
İDO, sevgilileri "Aşka Yolculuk"a çıkarıyorKeyifli yolculuğun adresi İDO, Sevgililer Günü’nde, çiftleri aşka yolculuğa çıkaracak. 9-13 Şubat tarihleri arasında #aşkayolculuk hashtag’iyle aşkını anlatıp en fazla beğeni alan 7 çift, muhteşem hediyeler kazanacak.
İDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyor
İDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyorİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal ettiğini açıkladı.
İDO, 2017’de misafirlerine yenilikler sunacak
İDO, 2017’de misafirlerine yenilikler sunacakYüksek araç ve yolcu kapasiteli filosu ile misafirlerine her zaman keyifli seyahat deneyimi yaşatmayı amaçlayan İDO, 2017’de sunacağı hizmet ve kampanyaları ilk kez EMITT Fuarı’nda duyurdu.
İDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyor
İDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyorİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal ettiğini duyurdu.
İdo, 2016'da İstanbul-Bursa arasında 2 Milyon 370 bin kişi taşıdı
İdo, 2016'da İstanbul-Bursa arasında 2 Milyon 370 bin kişi taşıdıYüksek araç ve yolcu kapasiteli filosu ile misafirlerine keyifli seyahat deneyimi yaşatmayı amaçlayan İDO, Bursa hattı ile geçtiğimiz yıl da milyonlarca kişiye ulaştı.
Osmangazi Köprüsü ve İDO arasındaki rekabet mahkemeye taşınıyor
Osmangazi Köprüsü ve İDO arasındaki rekabet mahkemeye taşınıyorİzmit Körfezi geçişinin iki önemli oyuncusu Otoyol A.Ş. ve İDO, ABD'nin başkenti Washington’da yargıya taşınıyor.
İDO'nun dış hatlarında iptaller yaşanıyor
İDO'nun dış hatlarında iptaller yaşanıyorOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti. İşte iptal edilen seferler...
İDO ve BUDO seferleri iptal edildi
İDO ve BUDO seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları nedeniyle bazı İDO ve BUDO seferleri iptal edildi. İşte iptal edilen seferler...
İDO'nun feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal
İDO'nun feribot ve deniz otobüsü seferleri iptalOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti. İşte iptal edilen seferler...
İDO'nun dış hat feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal edildi
İDO'nun dış hat feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti. İşte iptal edilen seferler...
Marmara'daki kar yağışı deniz ulaşımını etkiliyor
Marmara'daki kar yağışı deniz ulaşımını etkiliyorMarmara Bölgesi'nde etkisini sürdüren yoğun kar yağışı deniz ulaşımını olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.
İDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
İDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti.
İDO, hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptal
İDO, hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptalİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'dan yapılan açıklamada olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerin gerçekleştirilemeyeceği belirtildi.
İDO hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptal edildi
İDO hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptal edildiİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'dan yapılan açıklamada olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerin gerçekleştirilemeyeceği belirtildi.
İDO’dan, Eskihisar-Topçular hattında yüzde 25 indirim
İDO’dan, Eskihisar-Topçular hattında yüzde 25 indirimİDO’da, rotanızı değiştirecek indirimler başladı. İDO, yeni yılda ilk avantajlı fiyat uygulamasını 1 Ocak 2017 itibariyle yüzde 25 indirimle Eskihisar – Topçular arasındaki geçişlerde yaptı.
İDO feribot ve deniz otobüsü seferlerini iptal etti
İDO feribot ve deniz otobüsü seferlerini iptal ettiMarmara bölgesinde sabah saatleri ile güney ve güneybatıdan esen rüzgar deniz ulaşımını olumsuz etkiledi. İDO, hava muhalefeti nedeniyle seferlerini iptal etti.
İDO ile kışa avantajlı girin!
İDO ile kışa avantajlı girin!Deniz ulaşımında misafirlerine güvenli, konforlu ve kaliteli hizmet sunan İDO kışa avantajlı tarifeleri ile merhaba diyor.
İDO hızlı feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal
İDO hızlı feribot ve deniz otobüsü seferleri iptalİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'dan yapılan açıklama ile hızlı feribot ve deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.
İDO'nun dış hat seferleri iptal edildi
İDO'nun dış hat seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı dış hat seferlerini iptal etti.
İDO, müşteri odaklı yılbaşına özel seferlerinin sayısını arttırdı
İDO, müşteri odaklı yılbaşına özel seferlerinin sayısını arttırdıİDO, yılbaşı nedeniyle oluşabilecek araç ve yolcu yoğunluğunu karşılamak için seferlerinin sayısını arttırdı.
İDO hızlı feribot ve deniz otobüsü seferlerini iptal etti
İDO hızlı feribot ve deniz otobüsü seferlerini iptal ettiOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti.
İDO'nun dış hat deniz otobüsü seferleri iptal
İDO'nun dış hat deniz otobüsü seferleri iptalİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'dan yapılan basın açıklaması ile bazı dış hat deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.
İDO, 2017'de turizm adına gemilerini kiralamaya hazırlanıyor
İDO, 2017'de turizm adına gemilerini kiralamaya hazırlanıyorİDO, 2017 yılında da Türkiye’nin tanıtımına destek vermek ve turizm sektörüne katkıda bulunmak üzere gemilerini kiralayacak.
İDO'nun seferleri normale döndü
İDO'nun seferleri normale döndüİstanbul Deniz Otobüsleri'nin seferleri şiddetli lodos ardından normale döndü.
İDO bazı seferlerini iptal ettiğini duyurdu
İDO bazı seferlerini iptal ettiğini duyurduOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti.
İDO'nun dış hatlarında sefer iptalleri oldu
İDO'nun dış hatlarında sefer iptalleri olduİstanbul Deniz Otobüsleri'nin bazı dış hat seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.
1 2 3 4 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75