• BIST 88.813
  • Altın 144,373
  • Dolar 3,6315
  • Euro 3,8570
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 9 °C
  • İzmir 15 °C

LİMAN

Cumhurbaşkanı'nın istihdam çağrısına RİPORT'tan destek
Cumhurbaşkanı'nın istihdam çağrısına RİPORT'tan destekT.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Rize Ticaret İl Müdürü Osman Köseoğlu ve çalışma arkadaşları RİPORT Rize Limanı İşletmesi Yatırım A.Ş'yi ziyarette bulundu.
Asyaport’tan mermer granülü ihracatı başladı
Asyaport’tan mermer granülü ihracatı başladıImerys firması Marmara Adası’ ndan aldığı 50 Ton mermer granülünü Asyaport Limanı'nda konteynerize etti.
Aliağa "17.3 milyar $'lık" dış ticaret hacmine sahip
Aliağa "17.3 milyar $'lık" dış ticaret hacmine sahipİzmir ilinin Aliağa İlçesi'ndeki limanlardan geçen yıl 8.4 milyar dolarlık ihracat, 8.8 milyar dolarlık ise ithalat gerçekleştirildi.
Assan Limanı Genel Müdürlüğüne Toros Tolga Keleşoğlu getirildi
Assan Limanı Genel Müdürlüğüne Toros Tolga Keleşoğlu getirildiKibar Holding bünyesindeki Assan Liman İşletmeleri A.Ş Genel Müdürlüğüne Toros Tolga Keleşoğlu getirildi.
Samsun Limanı'ına gemiler yanaşamıyor
Samsun Limanı'ına gemiler yanaşamıyorSamsun Valiliği, yoğun kar yağışı ile ilgili yayınladığı "İl Afet ve Acil Durum Raporu"nda Samsun Limanı'ndaki gemi trafiğinde aksamaların olduğunu belirtti.
Ambarlı Limanı çalışanlarından Türk Kızılayı'na destek
Ambarlı Limanı çalışanlarından Türk Kızılayı'na destekAmbarlı Limanı ve Ambarlı Gümrüğü çalışanları, Türk Kızılayı'na destek vermek için kan bağışı kampanyası düzenledi.
Antalya Limanı "Demiryolu Projesi"ni hayata geçirmek istiyor
Antalya Limanı "Demiryolu Projesi"ni hayata geçirmek istiyorAntalya, yüz yıllık demiryolu projesinin bir an önce gerçekleşmesini bekliyor. Antalya'nın ihracatta dünya ile entegre olmasının tek yolunun demir yolu ağı olduğu belirtildi.
Liman girişlerine polis noktaları kuruluyor
Liman girişlerine polis noktaları kuruluyorDeniz Limanları ve Hudut Kapıları Emniyet Müdürü Doğan Özer, limanların girişinde kontrol ve güvenlik amacıyla polis noktaları bulunacağını söyledi.
Trabzon’un Yomra ilçesine kruvaziyer limanı yapılacak
Trabzon’un Yomra ilçesine kruvaziyer limanı yapılacakTrabzon'un Yomra ilçesinde liman bölgesine sosyal alanların ve spor tesislerinin yapılacağı 650 dönümlük alanda sondaj yerleri belirlendi. Bu alana birde kruvaziyer limanı yapılacak.
"Yeşilyurt Kıyı Tesisi" geçici deniz hudut kapısı oluyor
"Yeşilyurt Kıyı Tesisi" geçici deniz hudut kapısı oluyor2016 yılı içerisinde 4.682.135 ton yük elleçleyen Yeşilyurt Kıyı Tesisi Samsun Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre geçici deniz hudut kapısı olarak hizmet verecek.
Ukrayna'da yasa kapsamında liman isimleri değiştiriliyor
Ukrayna'da yasa kapsamında liman isimleri değiştiriliyorUkrayna Altyapı Bakanı Omelyan'ın verdiği talimat doğrultusunda komünizmden arındırma yasası kapsamında liman ve demiryolu tesislerinin ismi değiştiriliyor.
RİPORT'a 2016 yılında 5 milyon euro yatırım yapıldı
RİPORT'a 2016 yılında 5 milyon euro yatırım yapıldıRi Şirketler Grubu, 2016’da limancılıkta 5 milyon Euro inovatif yatırım yaparak kapasitesini artırdı.
Haydarpaşa ve İzmir limanında 'Türk Lirası' kullanılacak
Haydarpaşa ve İzmir limanında 'Türk Lirası' kullanılacakBakan Arslan: "Yabancı para birimleri karşısında milli parayı korumak amacıyla, TCDD tarafından işletilen İzmir ve Haydarpaşa limanlarında 1 Ocak'tan itibaren Türk lirası kullanılmaya başlandı"
IC Karasu Port’a ilk gemi M/V Cielo Di Tokyo yanaştı
IC Karasu Port’a ilk gemi M/V Cielo Di Tokyo yanaştıMarmara Bölgesi’nin Karadeniz’deki tek limanı olan IC Karasu Port Limanı’na ilk ticari gemi olan M/V Cielo Di Tokyo yanaştı.
Asyaport çalışanları kan bağışında bulundu
Asyaport çalışanları kan bağışında bulunduTekirdağ Barbaros’ta kurulu Asyaport Limanı, Türk Kızılay’ı ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında birlikte kan bağışı kampanyası düzenledi.
Hopaport 2017 hedeflerine hızla ilerliyor
Hopaport 2017 hedeflerine hızla ilerliyorHopaport, 2017 yılı hedefleri arasında yer alan konteyner elleçleme hizmeti için girişimlerine ara vermeden devam ediyor.
MIP’de çalışan 300 taşeron işçi artık kadrolu
MIP’de çalışan 300 taşeron işçi artık kadroluMersin Uluslararası Liman İşletmeleri AŞ’de (MIP) taşeron şirkette çalışan işçiler ana bünye kadrosuna geçirildi.
Alsancak Limanı'na dev hayvan gemisi yanaştı
Alsancak Limanı'na dev hayvan gemisi yanaştıKruvaziyer gemilerinin biri bile bu yıl İzmir kentine gelmezken, Alsancak Limanı'na ithal büyükbaş hayvan taşıyan dev kargo gemisi M/V Almawashi yanaştı.
Port Akdeniz "İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği" projesini başlatıyor
Port Akdeniz "İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği" projesini başlatıyorAkdeniz Bölgesi’nin en önemli limanı Port Akdeniz, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği alanında Türkiye’ye örnek olacak bir projeyi Antalya’da başlatıyor.
"Transocean Winner" söküm için Aliağa'da!
"Transocean Winner" söküm için Aliağa'da!Deniz kazasında büyük hasar gören ‘Transocean Winner’ isimli dev yüzer petrol arama sondaj platformu geri dönüşüme kazandırılmak üzere Türkiye’ye getirildi.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75