• BIST 82.300
  • Altın 147,981
  • Dolar 3,8287
  • Euro 4,0719
  • İstanbul 7 °C
  • Ankara 1 °C
  • İzmir 9 °C

DENİZ ULAŞIMI

İDO ve BUDO seferleri iptal edildi
İDO ve BUDO seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları nedeniyle bazı İDO ve BUDO seferleri iptal edildi. İşte iptal edilen seferler...
Denizlerimiz'de tam fırtına bekleniyor!
Denizlerimiz'de tam fırtına bekleniyor!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada denizlerimizde seyir yapan denizciler için tam fırtına uyarısı yapıldı.
Marmara'daki kar yağışı deniz ulaşımını etkiliyor
Marmara'daki kar yağışı deniz ulaşımını etkiliyorMarmara Bölgesi'nde etkisini sürdüren yoğun kar yağışı deniz ulaşımını olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.
GESTAŞ seferlerini iptal etti
GESTAŞ seferlerini iptal ettiEge Denizi'nde etkisini gösteren poyraz deniz ulaşımını etkiledi, olumsuz hava koşullarından dolayı GESTAŞ seferlerini iptal etti.
Denizlerimizde Fırtına Bekleniyor!!!
Denizlerimizde Fırtına Bekleniyor!!!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz seyir yapan denizcilerimiz beklenen kuvvetli fırtınaya karşı uyarıldı.
GESTAŞ'ın seferleri iptal edildi
GESTAŞ'ın seferleri iptal edildiEge Denizi'nde etkisini gösteren poyraz deniz ulaşımını etkiledi, olumsuz hava koşullarından dolayı GESTAŞ seferlerini iptal etti.
GESTAŞ'ın seferlerinde iptaller yaşanıyor
GESTAŞ'ın seferlerinde iptaller yaşanıyorBatı Karadeniz, Marmara ve Ege'de etkili olan fırtına deniz ulaşımını da etkiledi. Çanakkale bölgesine hizmet veren GESTAŞ'da da sefer iptalleri yaşanıyor.
GESTAŞ'ın seferleri iptal edildi
GESTAŞ'ın seferleri iptal edildiKuzey Ege'deki fırtına da, deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor. GESTAŞ feribot seferlerini iptal ettiğini duyurdu.
Astsubay Ömer Halisdemir ismi arabalı vapura verildi
Astsubay Ömer Halisdemir ismi arabalı vapura verildiÇanakkale Boğazı’nda deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ A.Ş'ye ait bir arabalı vapura, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan kahraman Mehmetçik Astsubay Ömer Halisdemir'in adı verildi.
İDO ve BUDO'da seferler iptal!
İDO ve BUDO'da seferler iptal!Marmara Denizi'ndeki fırtına nedeniyle deniz ulaşımında aksamalar yaşanıyor. İDO'da bazı dış hat seferlerinin yanı sıra tüm iç hat seferleri iptal edildi. BUDO'da da bazı seferlere iptal geldi.
Son dakika!.. İDO ve BUDO'da seferler iptal
Son dakika!.. İDO ve BUDO'da seferler iptalİDO ve BUDO'nun bazı seferlerinin hava muhalefeti sebebiyle iptal edildiği bildirildi.
İDO ve BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
İDO ve BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiMarmara'da etkili olan poyraz nedeniyle deniz ulaşımında aksamalar yaşanıyor.
Gemlik-İstanbul deniz uçağı seferleri tekrar başladı
Gemlik-İstanbul deniz uçağı seferleri tekrar başladıBursa'nın Gemlik ilçesinden, İstanbul Haliç'e mesafeyi 18 dakikaya düşüren deniz uçağı seferleri, teknik sebeplerle verilen aranın ardından tekrar başladı.
Kuvvetli lodos deniz ulaşımını aksatıyor
Kuvvetli lodos deniz ulaşımını aksatıyorİDO ve BUDO, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferleri iptal etti.
İDO ve BUDO'da sefer iptali
İDO ve BUDO'da sefer iptaliİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
Lodos deniz ulaşımını vurdu
Lodos deniz ulaşımını vurduİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleri
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleriİDO ve BUDO olumsuz hava şartları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
Hava şartları deniz ulaşımını aksattı
Hava şartları deniz ulaşımını aksattıİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleri
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleriİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) olumsuz hava koşulları nedeniyle seferlerini iptal etti. İDO ve BUDO bazı deniz seferlerini iptal etti.
İDO ve BUDO seferleri iptal
İDO ve BUDO seferleri iptalİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
1 2 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75