• BIST 100.072
  • Altın 140,788
  • Dolar 3,5075
  • Euro 3,9125
  • İstanbul 28 °C
  • Ankara 18 °C
  • İzmir 30 °C

DENİZ ULAŞIMI

BUDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyor
BUDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyorBursa Deniz Otobüsleri (BUDO) Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal ettiğini açıkladı.
İDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyor
İDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyorİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal ettiğini açıkladı.
İDO, 2017’de misafirlerine yenilikler sunacak
İDO, 2017’de misafirlerine yenilikler sunacakYüksek araç ve yolcu kapasiteli filosu ile misafirlerine her zaman keyifli seyahat deneyimi yaşatmayı amaçlayan İDO, 2017’de sunacağı hizmet ve kampanyaları ilk kez EMITT Fuarı’nda duyurdu.
Urla ve Güzelbahçe’ye yakında gemi seferleri başlıyor
Urla ve Güzelbahçe’ye yakında gemi seferleri başlıyorİzmir Büyükşehir Belediyesi, Foça ve Mordoğan’dan sonra Urla ve Güzelbahçe’ye de gemi seferleri başlatabilmek için çalışmalarını hızlandırdı.
İDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyor
İDO'nun seferlerinde iptaller yaşanıyorİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal ettiğini duyurdu.
İDO'nun dış hatlarında iptaller yaşanıyor
İDO'nun dış hatlarında iptaller yaşanıyorOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti. İşte iptal edilen seferler...
BUDO'nun seferleri iptal edildi
BUDO'nun seferleri iptal edildiBursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) seferlerinden ikisi olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
İDO ve BUDO seferleri iptal edildi
İDO ve BUDO seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları nedeniyle bazı İDO ve BUDO seferleri iptal edildi. İşte iptal edilen seferler...
İDO'nun feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal
İDO'nun feribot ve deniz otobüsü seferleri iptalOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti. İşte iptal edilen seferler...
BUDO'nun seferleri iptal edildi
BUDO'nun seferleri iptal edildiBUDO, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferleri iptal etti.
Denizlerimiz'de tam fırtına bekleniyor!
Denizlerimiz'de tam fırtına bekleniyor!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada denizlerimizde seyir yapan denizciler için tam fırtına uyarısı yapıldı.
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiBUDO, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferleri iptal etti.
İDO'nun dış hat feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal edildi
İDO'nun dış hat feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti. İşte iptal edilen seferler...
Marmara'daki kar yağışı deniz ulaşımını etkiliyor
Marmara'daki kar yağışı deniz ulaşımını etkiliyorMarmara Bölgesi'nde etkisini sürdüren yoğun kar yağışı deniz ulaşımını olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.
GESTAŞ seferlerini iptal etti
GESTAŞ seferlerini iptal ettiEge Denizi'nde etkisini gösteren poyraz deniz ulaşımını etkiledi, olumsuz hava koşullarından dolayı GESTAŞ seferlerini iptal etti.
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiİstanbul'da Cuma akşamından itibaren etkisini sürdüren yoğun kar yağışı deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor, BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti.
İDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
İDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti.
Denizlerimizde Fırtına Bekleniyor!!!
Denizlerimizde Fırtına Bekleniyor!!!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz seyir yapan denizcilerimiz beklenen kuvvetli fırtınaya karşı uyarıldı.
GESTAŞ'ın seferleri iptal edildi
GESTAŞ'ın seferleri iptal edildiEge Denizi'nde etkisini gösteren poyraz deniz ulaşımını etkiledi, olumsuz hava koşullarından dolayı GESTAŞ seferlerini iptal etti.
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiMarmara'da etkisini gösteren lodos deniz ulaşımını etkiledi, olumsuz hava koşullarından dolayı BUDO seferlerini iptal etti.
 1 2 3 4 5 6 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75