• BIST 98.314
  • Altın 143,977
  • Dolar 3,5732
  • Euro 3,9941
  • İstanbul 18 °C
  • Ankara 15 °C
  • İzmir 23 °C

DENİZ ULAŞIMI

BUDO'nun seferleri iptal edildi
BUDO'nun seferleri iptal edildiBUDO, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferleri iptal etti.
Denizlerimiz'de tam fırtına bekleniyor!
Denizlerimiz'de tam fırtına bekleniyor!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada denizlerimizde seyir yapan denizciler için tam fırtına uyarısı yapıldı.
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiBUDO, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferleri iptal etti.
İDO'nun dış hat feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal edildi
İDO'nun dış hat feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti. İşte iptal edilen seferler...
Marmara'daki kar yağışı deniz ulaşımını etkiliyor
Marmara'daki kar yağışı deniz ulaşımını etkiliyorMarmara Bölgesi'nde etkisini sürdüren yoğun kar yağışı deniz ulaşımını olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.
GESTAŞ seferlerini iptal etti
GESTAŞ seferlerini iptal ettiEge Denizi'nde etkisini gösteren poyraz deniz ulaşımını etkiledi, olumsuz hava koşullarından dolayı GESTAŞ seferlerini iptal etti.
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiİstanbul'da Cuma akşamından itibaren etkisini sürdüren yoğun kar yağışı deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor, BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti.
İDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
İDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiOlumsuz hava koşulları sebebi ile İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bazı seferlerini iptal etti.
Denizlerimizde Fırtına Bekleniyor!!!
Denizlerimizde Fırtına Bekleniyor!!!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz seyir yapan denizcilerimiz beklenen kuvvetli fırtınaya karşı uyarıldı.
GESTAŞ'ın seferleri iptal edildi
GESTAŞ'ın seferleri iptal edildiEge Denizi'nde etkisini gösteren poyraz deniz ulaşımını etkiledi, olumsuz hava koşullarından dolayı GESTAŞ seferlerini iptal etti.
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiMarmara'da etkisini gösteren lodos deniz ulaşımını etkiledi, olumsuz hava koşullarından dolayı BUDO seferlerini iptal etti.
İDO, hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptal
İDO, hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptalİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'dan yapılan açıklamada olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerin gerçekleştirilemeyeceği belirtildi.
İDO hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptal edildi
İDO hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptal edildiİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'dan yapılan açıklamada olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerin gerçekleştirilemeyeceği belirtildi.
İDO’dan, Eskihisar-Topçular hattında yüzde 25 indirim
İDO’dan, Eskihisar-Topçular hattında yüzde 25 indirimİDO’da, rotanızı değiştirecek indirimler başladı. İDO, yeni yılda ilk avantajlı fiyat uygulamasını 1 Ocak 2017 itibariyle yüzde 25 indirimle Eskihisar – Topçular arasındaki geçişlerde yaptı.
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal etti
BUDO deniz otobüsü seferlerini iptal ettiMarmara'da 3 gündür etkisini sürdüren olumsuz hava koşulları BUDO'nun deniz otobüsü seferlerine engel oluyor.
İDO feribot ve deniz otobüsü seferlerini iptal etti
İDO feribot ve deniz otobüsü seferlerini iptal ettiMarmara bölgesinde sabah saatleri ile güney ve güneybatıdan esen rüzgar deniz ulaşımını olumsuz etkiledi. İDO, hava muhalefeti nedeniyle seferlerini iptal etti.
İDO ile kışa avantajlı girin!
İDO ile kışa avantajlı girin!Deniz ulaşımında misafirlerine güvenli, konforlu ve kaliteli hizmet sunan İDO kışa avantajlı tarifeleri ile merhaba diyor.
GESTAŞ'ın seferlerinde iptaller yaşanıyor
GESTAŞ'ın seferlerinde iptaller yaşanıyorBatı Karadeniz, Marmara ve Ege'de etkili olan fırtına deniz ulaşımını da etkiledi. Çanakkale bölgesine hizmet veren GESTAŞ'da da sefer iptalleri yaşanıyor.
BUDO’ya ait deniz otobüsü seferleri iptal edildi
BUDO’ya ait deniz otobüsü seferleri iptal edildiBursa Deniz Otobüsleri (BUDO)'ya ait deniz otobüsü seferleri olumsuz hava koşullarından etkilendi, işte iptal edilen seferler...
İDO hızlı feribot ve deniz otobüsü seferleri iptal
İDO hızlı feribot ve deniz otobüsü seferleri iptalİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'dan yapılan açıklama ile hızlı feribot ve deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.
 1 2 3 4 5 6 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75