• BIST 82.300
  • Altın 147,981
  • Dolar 3,8287
  • Euro 4,0719
  • İstanbul 7 °C
  • Ankara 1 °C
  • İzmir 9 °C

DENİZ ULAŞIMI

Deniz seferleri iptal
Deniz seferleri iptalYoğun kar yağışı nedeniyle İDO ve BUDO deniz seferlerini, THY ise 83 uçuşu iptal etti.
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleri
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleriİstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) ile Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) seferlerinden bazıları, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Fırtına Marmara'da feribot seferlerini vurdu
Fırtına Marmara'da feribot seferlerini vurduKuvvetli fırtına nedeniyle İstanbul'da deniz ve hava ulaşımında birçok sefer iptal edildi. Fırtınanın etkili olduğu yerlerde çatılar uçtu, elektrik direkleri devrildi.
Şiddetli fırtına İstanbul'da seferleri iptal ettirdi
Şiddetli fırtına İstanbul'da seferleri iptal ettirdiTHY, İDO ve BUDO kuvvetli lodos yüzünden yüzlerce seferini iptal ettiğini açıkladı.
Tüm iç deniz seferleri iptal!
Tüm iç deniz seferleri iptal!Olumsuz hava koşulları Marmara Denizi'nde deniz ulaşımını aksatıyor. İstanbul'da İDO ve BUDO seferlerini iptal ederken Bursa'da da pek çok sefer yapılamıyor.
İDO ve BUDO seferleri iptal
İDO ve BUDO seferleri iptalİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) resmi internet sitelerinden, bugün yapılması planlanan bazı seferlerini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.
İDO ve BUDO seferleri iptal
İDO ve BUDO seferleri iptalİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) resmi internet sitelerinden, bugün yapılması planlanan bazı seferlerini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleri
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleriOlumsuz hava koşulları nedeniyle İDO ve BUDO'nun bazı seferleri iptal edildi.
Kötü hava şartları deniz ve hava seferlerini iptal etti
Kötü hava şartları deniz ve hava seferlerini iptal ettiBursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) ve İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
İDO ve BUDO'ya poyraz engeli
İDO ve BUDO'ya poyraz engeliMarmara Denizi'ndeki kuvvetli poyraz nedeniyle İDO ve BUDO'nun deniz otobüsü seferleri iptal edildi.
İDO ve BUDO seferleri iptal
İDO ve BUDO seferleri iptalBursa’da, gece saatlerinden bu yana etkili olan sis hayatı olumsuz etkilerken, yoğun sis sebebiyle deniz seferleri de iptal edildi.
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleri
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleriİstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) bazı seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleri
İDO ve BUDO'dan sefer iptalleriİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesinin bazı seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
İDO ve BUDO seferleri iptal edildi
İDO ve BUDO seferleri iptal edildiBursa Deniz Otobüsleri (BUDO) ve İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) bugünkü bazı seferleri hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
Feribotta “batıyoruz” paniği
Feribotta “batıyoruz” paniğiBursa Büyükşehir Belediyesine Mudanya-Kabataş seferini yapan Emir Sultan isimli feribotun, dün Bozburun yakınlarında olumsuz hava koşulları nedeniyle ön camı patladı. Feribot yolcuları arasında büyük panik yaşanırken yolculara can yelekleri dağıtıldı.
BUDO-İDO rekabeti vatandaşa yaradı
BUDO-İDO rekabeti vatandaşa yaradıBursa Büyükşehir Belediyesi’nin, İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi (İDO) ile müthiş rekabeti sürüyor. Bursa pazarına yeniden gireceğini açıklayan İDO'nun promosyonuna BUDO'nun misli promosyonla cevap vermesi dikkat çekti.
THY ve İDO'dan 21 iptal
THY ve İDO'dan 21 iptalİstanbul’daki kar yağışı nedeniyle THY’de de 12 iç hat seferi iptal edildi. İDO’dan yapılan açıklamada da bazı seferler durduruldu.
BUDO ve İDO'ya hava muhalefeti
BUDO ve İDO'ya hava muhalefetiOlumsuz hava şartları sebebiyle İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri iptal edildi.Hava şartları deniz otobüsü seferlerini aksattı.
Marmara'da İDO ve BUDO seferleri iptal
Marmara'da İDO ve BUDO seferleri iptalMarmara Denizi’ndeki şiddetli fırtına sebebiyle Bandırma-Yenikapı-Bostancı ile Mudanya-Kabataş arası İDO ve BUDO seferleri iptal edildi.
Marmara'da deniz ulaşımına hava engeli
Marmara'da deniz ulaşımına hava engeliİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), hava muhalefeti sebebiyle bazı seferlerini iptal etti.
 1 2
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75