• BIST 81.865
  • Altın 148,841
  • Dolar 3,8026
  • Euro 4,0554
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 3 °C
  • İzmir 9 °C

DZKK

Somali Deniz Kuvvetleri Komutanı'ndan Türkiye ziyareti
Somali Deniz Kuvvetleri Komutanı'ndan Türkiye ziyaretiSomali Deniz Kuvvetleri Komutanı Sheikh, DZKK Komutanı Oramiral Bostanoğlu'nun davetlisi olarak Türkiye'ye geldi.
Havacı-Denizci yasağı kalkıyor, kadınlarda okullara alınacak!
Havacı-Denizci yasağı kalkıyor, kadınlarda okullara alınacak!Harp okullarına kadın öğrenci alımı iptal olunca Tuğba Cerav isimli genç kızın internette başlattığı kampanyaya MSB Fikri Işık'tan yanıt geldi.
"TCG Alemdar" Türk Deniz Kuvvetleri'ne teslim edilecek
"TCG Alemdar" Türk Deniz Kuvvetleri'ne teslim edilecekDeniz Harp Okulu'nun Bahriye Haftası etkinlikleri kapsamında, İstanbul Tersanesi sevk ve idaresinde Deniz Harp Okulu'na ilk seyrini yapan Moship Alemdar (A-582), Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na teslimi için geriye gün sayıyor.
TCSG 80 gemisinin personeli yeni yıla denizde girdi
TCSG 80 gemisinin personeli yeni yıla denizde girdiEge Denizi'nde arama kurtarma operasyonları gerçekleştiren Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait TCSG 80 gemisinin personeli, daha iyi bir hayat için ölümü göze alarak umut yolculuğuna çıkan göçmenlere "can simidi" olabilmek amacıyla yeni yıla denizde girdi.
Bakan Işık ve Ora. Bostanoğlu 'Reis' sınıfı denizaltılar için bilgi aldı
Bakan Işık ve Ora. Bostanoğlu 'Reis' sınıfı denizaltılar için bilgi aldıMSB Bakanı Fikri Işık ve DZKK Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Kocaeli ve İstanbul'da çeşitli incelemelerde bulundu.
DHO kışlası imara açıldı, şimdi ne olacak?
DHO kışlası imara açıldı, şimdi ne olacak?Tuzla Kaymakamlığı, Deniz Harp Okulu Kışlası'na ait 8 bin metrekarenin kendilerine tahsis edilmesini istedi. MSB bu isteği kabul etti.
Geçmişten günümüze "Türk Deniz Kuvvetleri" gemileri
Geçmişten günümüze "Türk Deniz Kuvvetleri" gemileriTürk Silahlı Kuvvetleri resmi Youtube hesabı üzerinden "Deniz Kuvvetleri Komutanlığı"nın yüzer birliklerini tanıtıcı videoyu yayınladı.
NATO Deniz Komutanı'ndan DZKK'ya ziyaret
NATO Deniz Komutanı'ndan DZKK'ya ziyaretNATO Deniz Komutanı (MARCOM) Koramiral Clive Johnstone DZKK'yı ziyaret etti.
"Geleneksel Gemi Model Yarışması" sonuçladı
"Geleneksel Gemi Model Yarışması" sonuçladıDeniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Geleneksel Gemi Model Yarışması" sonuçları açıklanarak kazanılan ödüller sahiplerini buldu.
DZKK, SAT ve SAS komandoları alacağını duyurdu
DZKK, SAT ve SAS komandoları alacağını duyurduDeniz Kuvvetleri Komutanlığı, Sualtı Taarruz (SAT) ve Sualtı Savunma (SAS) timlerinde görev yapmak üzere subay ve astsubay alımı yapacağını duyurdu.
    Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : +90 555 994 95 75