• BIST 81.865
  • Altın 148,841
  • Dolar 3,8026
  • Euro 4,0554
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 3 °C
  • İzmir 9 °C

Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri

2016’nın “YILDIZ”ları ödüllerini alacak
2016’nın “YILDIZ”ları ödüllerini alacakYıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından düzenlenecek Yılın Yıldızları Ödülleri, medya, sanat ekonomi ve spor dünyasından Türkiye’nin önemli isimlerini bir araya getirecek.
YTÜ başarılı akademisyenlerini ödüllendirdi
YTÜ başarılı akademisyenlerini ödüllendirdiYıldız Teknik Üniversitesi, uluslararası saygın dergilerde YTÜ adresli sekiz ve üzeri yayın yapan akademisyenlerini ödüllendirdi.
Ekonominin liderleri YTÜ'de buluştu
Ekonominin liderleri YTÜ'de buluştuYıldız Teknik Üniversitesi’nde (YTÜ) düzenlenen İşletme ve Ekonomi Zirvesi, ekonominin lider isimlerini bir araya getirdi.
YTÜ Başmühendis Başak Özdemir'i Ağırladı
YTÜ Başmühendis Başak Özdemir'i AğırladıYıldız Teknik Üniversitesi Başmühendis Başak Özdemir'i ağırladı.
Savunma sanayinin devleri SSG’de buluştu
Savunma sanayinin devleri SSG’de buluştuYıldız Teknik Üniversitesi’nde (YTÜ) düzenlenen Savunma Sanayi Günleri (SSG) etkinliği, yerli savunma sanayi sektörünün önde gelen temsilcilerini bir araya getirdi.
"İklim değişikliği halka anlatılmalı"
"İklim değişikliği halka anlatılmalı""İklim Değişikliğinin Denizlere Etkileri" konulu kurultayın medya konulu oturumunda iklim değişikliği sorununun medyada nasıl yer aldığı konuşuldu. Oturumun ana mesajı "İklim değişikliği halka anlatılmalı" şeklindeydi.
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Atatürk saygıyla anıldı
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Atatürk saygıyla anıldıCumhuriyetin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 78. yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde anıldı.
"Ekmek Arası Kariyer" etkinliğine ilgi büyüktü
"Ekmek Arası Kariyer" etkinliğine ilgi büyüktüYıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından gerçekleştirilen "Ekmek Arası Kariyer" etkinliğinin bu yıl 10.su yapıldı.
YTÜ'nin mühendis ve mimar adayları baretlerini taktı
YTÜ'nin mühendis ve mimar adayları baretlerini taktıYTÜ Yapı Kulübü tarafından organize edilen etkinlikle YTÜ İnşaat ve Mimarlık Fakültelerini kazanan ve kayıt yaptıran öğrenciler, eğitim hayatlarına ilk baretlerini takarak başladılar.
YTÜ, Gemi ve Yat Tasarım Yarışması'nda ödül aldı
YTÜ, Gemi ve Yat Tasarım Yarışması'nda ödül aldıYıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi öğrencileri hem birincilik hemde jüri özel ödülüne layık görüldü.
Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Türkiye adına bir ilk
Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Türkiye adına bir ilkYıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) öğrencilerinin tasarlayıp ürettiği yerli formula aracı "YTR-03 Karbosan" İngiltere ve Almanya yarışlarında Türkiye’yi başarı ile temsil etti.
EMSHIP Haftası, GİSBİR sponsorluğunda gerçekleştirildi
EMSHIP Haftası, GİSBİR sponsorluğunda gerçekleştirildiAvrupa Birliği destekli bir program olan EMSHIP Programı kapsamındaki EMSHIP Haftası, 15- 18 Şubat 2016 tarihleri arasında İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi ev sahipliğinde ve GİSBİR sponsorluğunda gerçekleştirildi.
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75