• BIST 92.424
  • Altın 150,326
  • Dolar 3,6475
  • Euro 3,9001
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 5 °C
  • İzmir 15 °C

EĞİTİM

"Denizcilik Mesleki Bilgi Yarışması" düzenlendi
"Denizcilik Mesleki Bilgi Yarışması" düzenlendiİstanbul ilinde denizcilik eğitimi veren MTAL arasında geleneksel olarak gerçekleşen "Denizcilik Mesleki Bilgi Yarışması" 19 Nisan Çarşamba günü Ziya Kalkavan MTAL'nde yapıldı.
Kutup Arktik ve Antarktik Bilim Programı Çalıştayı İTÜ’de yapıldı
Kutup Arktik ve Antarktik Bilim Programı Çalıştayı İTÜ’de yapıldıKutup (Arktik ve Antarktik) Bilim Programı Çalıştayı, İTÜ Kutup Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (İTÜ PolReC) ile TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ortaklığında 12-13 Nisan 2017 tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
İstanbul Üniversitesi'nde "Bahar Sektör Günleri" başladı
İstanbul Üniversitesi'nde "Bahar Sektör Günleri" başladıİstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Denizcilik Kulübü tarafından organize edilen "Bahar Sektör Günleri" yoğun katılım ile başladı.
KOSDER, Girne Üniversitesi öğrencileri ile buluştu
KOSDER, Girne Üniversitesi öğrencileri ile buluştuKoster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER), Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde denizcilik eğitimi vermekte olan Girne Üniversitesi’nde öğrencileriyle buluştu.
Dokuz Eylül Üniversitesi’nde kariyer günleri gerçekleşti
Dokuz Eylül Üniversitesi’nde kariyer günleri gerçekleştiDokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi bünyesinde kurulan DEÜ Denizcilik Kulübü tarafından organize edilen “2017 Bahar Kariyer Günleri”nde denizcilik sektörünün önemli kurum ve kuruluşları konuk edildi.
Risk Değerlendirmesi, Risk Yönetimi ve Kaza İncelemesi, Kök Neden Analizi
Risk Değerlendirmesi, Risk Yönetimi ve Kaza İncelemesi, Kök Neden AnaliziAlpha Marine Consulting Turkey tarafından “Risk Değerlendirmesi, Risk Yönetimi ve Kaza İncelemesi, Kök Neden Analizi” semineri düzenleniyor.
Kechi Sailing’ten amatör denizcilik eğitimlerinde bir ilk!
Kechi Sailing’ten amatör denizcilik eğitimlerinde bir ilk!Kechi Sailing Yatçılık Eğitim Merkezi, bu sezon yeni ortaya koydukları eğitim modeli ile deniz sevgisi ve deniz kültürünü aşılamayı amaç ediniyor.
Kutup (Arktik ve Antarktik) Bilim Programı Çalıştayı düzenlenecek
Kutup (Arktik ve Antarktik) Bilim Programı Çalıştayı düzenlenecekİTÜ PolReC ve TÜBİTAK ortaklığında 12-13 Nisan 2017'de Kutup (Arktik Ve Antarktik) Bilim Programı Çalıştayı düzenleniyor.
DEÜ'de Bahar Kariyer Günleri başlıyor
DEÜ'de Bahar Kariyer Günleri başlıyorDokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi bünyesinde Denizcilik Kulübü tarafından organize edilen "2017 Bahar Kariyer Günleri" 10 - 13 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.
18. Ulusal Denizkızı Kongresi için geri sayım sürüyor
18. Ulusal Denizkızı Kongresi için geri sayım sürüyorDenizci Öğrenciler Derneği (DÖDER) tarafından bu sene 18.si gerçekleştirilecek olan Ulusal Denizkızı Kongresi için geri sayım sürüyor.
II. Ulusal Barbaros Denizcilik Kongresi 3 Mayıs’ta başlıyor
II. Ulusal Barbaros Denizcilik Kongresi 3 Mayıs’ta başlıyorBarbaros Denizcilik Kulübü organizasyonuyla, II. Ulusal Barbaros Denizcilik Kongresi 3-4 Mayıs tarihlerinde Wellborn Luxury Hotel'de gerçekleştirilecek.
Karamürsel MYO'da “Tecrübe Konuşuyor” başlıklı kariyer günleri yapıldı
Karamürsel MYO'da “Tecrübe Konuşuyor” başlıklı kariyer günleri yapıldıKocaeli Üniversitesi Karamürsel MYO’da 23-24 Mart tarihleri arasında “Tecrübe Konuşuyor” başlıklı kariyer günleri etkinliği yapıldı.
DAKSAR ekibi Marmara Denizi'nde gece eğitimi yaptı
DAKSAR ekibi Marmara Denizi'nde gece eğitimi yaptıDenizciler Dayanışma Derneği bünyesindeki DAKSAR ekipleri, 30 Mart Perşembe günü akşam saatlerinde Marmara Denizi'nde gece eğitimi yaptı.
DAK/SAR, denizde gece arama-kurtarma eğitimi gerçekleştirecek
DAK/SAR, denizde gece arama-kurtarma eğitimi gerçekleştirecekDenizciler Dayanışma Derneği bünyesindeki DAK/SAR ekibi, arama-kurtarma faaliyeti icra eden kurum ve kuruluşlarla koordinasyonu sağlamak amacıyla Marmara Denizi'nde gece eğitimi düzenleyecek.
Hatice Erdem MTAL “Erasmus+ Projesi" kapsamında Portekiz'deydi
Hatice Erdem MTAL “Erasmus+ Projesi" kapsamında Portekiz'deydiHatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, “Erasmus+” projesi kapsamında 19-25 Mart tarihleri arasında Portekiz’de saha incelemesinde bulundu.
5. GMZ Kariyer Günleri YTÜ'de yapılacak
5. GMZ Kariyer Günleri YTÜ'de yapılacakYıldız Teknik Üniversitesi Gemi ve Denizcilik Kulübü tarafından organize edilen 5. Gemi Mühendisliği Zirvesi Kariyer Günleri 29-30 Mart 2017 tarihlerinde YTÜ Yıldız Kampüsü Oditoryumu'nda gerçekleşecek.
D-Marin Training, yelkenli tekneleri yaza hazırlıyor
D-Marin Training, yelkenli tekneleri yaza hazırlıyorD-Marin, D-Marin Training eğitim programı kapsamında düzenlediği faydalı ve sürekli eğitimler ile sunduğu tekne bağlama hizmetlerinin yanı sıra tekne sahibi, kaptanlar ve sektörden ilgili kişilerin bilgi seviyeleri arttırmayı da amaçlıyor.
“Çanakkale Savaşlarının Türk Tarihi İçindeki Önemi” konferansı yapıldı
“Çanakkale Savaşlarının Türk Tarihi İçindeki Önemi” konferansı yapıldıDokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi tarafından düzenlenen “Çanakkale Savaşlarının Türk Tarihi İçindeki Önemi” konferansı 17 Mart 2017 günü gerçekleştirildi.
“Vetting Denetimleri: Detaylı Analiz” semineri düzenlendi
“Vetting Denetimleri: Detaylı Analiz” semineri düzenlendiAlpha Marine Consulting Turkey tarafından organize edilen “Vetting Denetimleri: Detaylı Analiz” semineri yoğun katılım ile Grand Sheraton’da yapıldı.
TURMEPA, gönüllü eğitmenlerini yetiştirmeye devam ediyor
TURMEPA, gönüllü eğitmenlerini yetiştirmeye devam ediyorDenizTemiz Derneği/ TURMEPA, 9-12 Mart tarihlerinde denizleri koruma bilincini daha geniş kitlelere aşılamak amacıyla, “10 İlde 20 Gönüllü Eğitmen” Programı çerçevesinde Kocaeli’nde gönüllüleriyle buluştu.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75