• BIST 99.639
  • Altın 141,393
  • Dolar 3,5032
  • Euro 3,9191
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 17 °C
  • İzmir 26 °C

EĞİTİM

Galatasaray Üniversitesi MYO 2016-17 Mezuniyet Töreni yapıldı
Galatasaray Üniversitesi MYO 2016-17 Mezuniyet Töreni yapıldıGalatasaray Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, 21 Haziran Çarşamba günü Galatasaray Üniversitesi Aydın Doğan Oditoryumu’nda gerçekleştirildi.
Dokuz Eylül Üniversitesi'nden 244 denizci mezun oldu
Dokuz Eylül Üniversitesi'nden 244 denizci mezun olduDokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin 2016-2017 öğretim yılı mezuniyet töreni 15 Haziran Perşembe günü DEÜ Tınaztepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Fakülte bu yıl 244 öğrenciyi mezun etti.
Ziya Kalkavan MTAL öğrencileri Almanya'da eğitim aldı
Ziya Kalkavan MTAL öğrencileri Almanya'da eğitim aldı"Yeni Nesil Gemilerin Simülatörleri ile BRM ve ERM Stajı" adlı proje için Ziya Kalkavan MTAL öğrencileri ve öğretmenleri Almanya'da staj eğitimi aldılar.
Deniz; hayat demektir, bereket demektir, medeniyet demektir!
Deniz; hayat demektir, bereket demektir, medeniyet demektir!Piri Reis Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni programına katılan Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Binali Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu.
Denizcilik eğitiminde de önemli gelişmeler kaydedildi
Denizcilik eğitiminde de önemli gelişmeler kaydedildiPiri Reis Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni programına katılan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz önemli açıklamalarda bulundu.
Piri Reis Üniversitesi'nde 4. Dönem Mezuniyet Töreni yapıldı
Piri Reis Üniversitesi'nde 4. Dönem Mezuniyet Töreni yapıldıPiri Reis Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Tuzla-İstanbul'da bulunan PRÜ Deniz Kampüsü'nde gerçekleştirildi.
Başbakan Binali Yıldırım'a 'Fahri Doktora' unvanı verildi
Başbakan Binali Yıldırım'a 'Fahri Doktora' unvanı verildiTürk Siyasetçi ve Türkiye Cumhuriyetinin 27. Başbakanı Binali Yıldırım'a Piri Reis Üniversitesi tarafından "Fahri Doktora" unvanı verildi.
DÖDER Genel Kurul Toplantısı PRÜ'de yapıldı
DÖDER Genel Kurul Toplantısı PRÜ'de yapıldıDenizci Öğrenciler Derneği (DÖDER) 11 Haziran Pazar günü Piri Reis Üniversitesi'nde yapılan olağan genel kurul toplantısı ile yeni yönetim kurulunu belirledi.
Gemi Mühendisleri Odası, KTÜ Mezuniyet Töreni'ne katıldı
Gemi Mühendisleri Odası, KTÜ Mezuniyet Töreni'ne katıldıTMMOB Gemi Mühendisleri Odası, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin 9 Haziran Cuma günü gerçekleşen mezuniyet töreni programını katıldı.
Kapt. H. Tolga Ersöz'ün "illumination" isimli kitabı yayınlandı
Kapt. H. Tolga Ersöz'ün "illumination" isimli kitabı yayınlandıKaptan H. Tolga Ersöz tarafından kalem alınan "illumination" isimli kitabı yayınlandı. Ersöz, kitabının tanıtımına ilişkin olarak da kendi hazırladığı video görselini Youtube kişisel hesabından paylaştı.
Prof. Dr. Oral Erdoğan, International Transport Forum'unda
Prof. Dr. Oral Erdoğan, International Transport Forum'undaPîrî Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan International Transport Forum’una katıldı.
Keşan TSO üyelerine amatör denizcilik kursu açtı
Keşan TSO üyelerine amatör denizcilik kursu açtıKeşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) üyelerine yönelik olarak, Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü işbirliğinde açılan Amatör Denizcilik Eğitimi, 22 Mayıs Pazartesi günü itibariyle başladı.
ODEMED'liler Geleneksel Balık Günü'nde buluştu
ODEMED'liler Geleneksel Balık Günü'nde buluştuOrtaköy Denizcilik Lisesi Mezunları Derneği (ODEMED) ve Ziya Kalkavan MTAL işbirliği ile her yıl geleneksel olarak düzenlenen Balık Günü, 21 Mayıs Pazar günü Ziya Kalkavan MTAL’nde gerçekleştirildi.
KOSDER, Karadeniz Teknik Üniversitesi’ndeydi
KOSDER, Karadeniz Teknik Üniversitesi’ndeydiKoster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER), Trabzon Sürmene’de eğitim vermekte olan Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği öğrencileri ile buluştu.
TÜDEV Olağan Genel Kurulu PRÜ'de yapıldı
TÜDEV Olağan Genel Kurulu PRÜ'de yapıldıTürk Deniz Eğitim Vakfı (TÜDEV) Olağan Genel Kurul Toplantısı, 16 Mayıs 2017 Salı günü Piri Reis Üniversitesi Hazırlık Kampüsü’nde gerçekleştirildi.
İTÜ-GİMDER 5. Geleneksel Mezunlar Günü gerçekleşti
İTÜ-GİMDER 5. Geleneksel Mezunlar Günü gerçekleşti7 Mayıs Pazar günü İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nin mezunlar derneği İTÜ-GİMDER’in 5. Geleneksel Mezunlar Günü etkinliği fakülte binasında gerçekleştirildi.
"Sanayinin Dijitalleşmesi Konferansı" Gedik Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlendi
"Sanayinin Dijitalleşmesi Konferansı" Gedik Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlendiSanayinin Dijitalleşmesi: Endüstrinin 4.0 Evrimi Uluslararası Konferansı 11 Mayıs Çarşamba Alman Sanayi ve Ticaret Odası İşbirliği ile İstanbul Gedik Üniversitesi ev sahipliğinde Wyndham Grand Otel Levent’te gerçekleştirildi.
"ULUK 2017" İstanbul Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek
"ULUK 2017" İstanbul Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecekUlaştırma Lojistik Kongreleri serisi, 26-27 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ev sahipliğinde düzenlenecek Ulaştırma Lojistik Ulusal Kongresi (ULUK 2017) ile başlayacak.
GEMİSEM "Türk Antarktik Seferi 1 (TAE-I)" semineri düzenleniyor
GEMİSEM "Türk Antarktik Seferi 1 (TAE-I)" semineri düzenleniyorGEMİSEM organizasyonuyla, "Türkiye Bilimsel Araştırma Üssü" kurulması amacıyla gerçekleştirilen, Türk Bilim İnsanlarının Antarktika Seferi ve Gözlemlerinin anlatılacağı seminer düzenlenecek.
"18. Ulusal Denizkızı Kongresi" Alanya'da yapıldı
"18. Ulusal Denizkızı Kongresi" Alanya'da yapıldıDenizci Öğrenciler Derneği (DÖDER) tarafından organize edilen ve bu yıl 18’incisi düzenlenen Ulusal Denizkızı Kongresi 27-30 Nisan tarihleri arasında Mukarnas Spa Resort’da gerçekleştirildi.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75