• BIST 82.252
  • Altın 148,354
  • Dolar 3,8176
  • Euro 4,0790
  • İstanbul 4 °C
  • Ankara 1 °C
  • İzmir 7 °C

EĞİTİM

YTÜ-GIDF e-Bülteni Ocak 2017 sayısı yayınlandı
YTÜ-GIDF e-Bülteni Ocak 2017 sayısı yayınlandıYTÜ Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi'nin hazırladığı akademik çalışmaların ve öğrenci faaliyetlerinin yer aldığı ve iki ayda bir çıkacak olan e-bültenin ilki yayınlandı.
YTÜ’de 2016’nın “YILDIZ”ları ödüllerini aldı
YTÜ’de 2016’nın “YILDIZ”ları ödüllerini aldıTürkiye’nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri olarak anılan ve Marka Tescil Belgesi ile tescillenen ödül törenine 500 Yıldızlı öğrenci ve birçok davetli katıldı.
GAÜ’lü denizciler brövelerini taktılar
GAÜ’lü denizciler brövelerini taktılarGirne Amerikan Üniversitesi Denizcilik ve Ulaştırma Yüksekokulu bünyesinde 4 yıllık eğitim veren Güverte bölümü öğrencileri düzenlenen törenle “GAÜ Brövelerini” taktılar.
2016’nın “YILDIZ”ları ödüllerini alacak
2016’nın “YILDIZ”ları ödüllerini alacakYıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından düzenlenecek Yılın Yıldızları Ödülleri, medya, sanat ekonomi ve spor dünyasından Türkiye’nin önemli isimlerini bir araya getirecek.
YTÜ başarılı akademisyenlerini ödüllendirdi
YTÜ başarılı akademisyenlerini ödüllendirdiYıldız Teknik Üniversitesi, uluslararası saygın dergilerde YTÜ adresli sekiz ve üzeri yayın yapan akademisyenlerini ödüllendirdi.
İTÜ'den turistik denizaltı proje yarışması
İTÜ'den turistik denizaltı proje yarışmasıİstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi ve Gemi Mühendisliği Kulübü işbirliğinde yürütülen "Turistik Denizaltı” konulu proje yarışması başvurularını bekliyor.
Dokuz Eylül kaptan hocalarının kitapları yayınlandı
Dokuz Eylül kaptan hocalarının kitapları yayınlandıYrd. Doç. Dr. Kpt. Ali Cemal TÖZ, Yrd. Doç. Dr. Kpt. Burak KÖSEOĞLU ve Öğr. Gör. Kpt. Cenk ŞAKAR’ın yazarlığını yaptığı “Denizde Haberleşme” ve “Denizciler için Meteoroloji ve Hava Tahmini” kitapları yayınlandı.
Gözüm Sende Karadeniz “Kış Okulu” tamamlandı
Gözüm Sende Karadeniz “Kış Okulu” tamamlandıTürk Deniz Araştırmaları Vakfı ve Avrupa Birliği tarafından yürütülen Gözüm Sende Karadeniz projesinin “Kış Okulu” İstanbul Şile Grand Otel’de gerçekleştirildi.
Türk Loydu eğitimlerine KOSGEB’ten destek
Türk Loydu eğitimlerine KOSGEB’ten destekTürk Loydu, faaliyet gösterdiği sektörlerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve eğitim desteklerinden yararlanma imkânlarını artırmak amacıyla 2017 yılında yeni atılımlar yapmayı hedefledi.
Barbaros Denizcilik Kulübü sektör temsilcileriyle bir araya geliyor
Barbaros Denizcilik Kulübü sektör temsilcileriyle bir araya geliyorBarbaros Denizcilik Kulübü'nün Kariyer Ekibi tarafından düzenlenen Sektör Günleri 21-22 Aralık 2016 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nde gerçekleşecek.
“Gözüm Sende Karadeniz” Kış Okulu başladı
“Gözüm Sende Karadeniz” Kış Okulu başladıTürk Deniz Araştırmaları Vakfı ve Avrupa Birliği tarafından yürütülen Gözüm Sende Karadeniz projesinin “Kış Okulu” İstanbul Şile Grand Otel’de başladı.
KPSS sınav saati değişti mi? KPSS sınavı saat kaçta?
KPSS sınav saati değişti mi? KPSS sınavı saat kaçta?KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS sonuçları açıklandı mı? Saat 09.30 olan KPSS sınav saati 10.00 olarak değiştirildi. Adaylar sınav giriş belgelerini ÖSYM'nin sitesinden alabilecek.
AÖF sınav giriş belgesi alma, AÖF masaüstü ve AÖF sınav yerleri
AÖF sınav giriş belgesi alma, AÖF masaüstü ve AÖF sınav yerleriAnadolu Üniversitesi, Aöf sınav giriş belgesi alma, aöf masaüstü, AÖF sınav yerleri, AÖF giriş yerleri ve aöf giriş yeri hakkında tüm detaylar Vira Haber'de.
Galatasaray Üniversitesi "Ürkmez"i konuk etti
Galatasaray Üniversitesi "Ürkmez"i konuk ettiGeleneksel kürek sporcusu Hüseyin Ürkmez Galatasaray Üniversitesi Denizcilik Kulübü'nün konuğu oldu.
“PRÜ Atatürkçü Düşünce Kulübü” Anıtkabir’i ziyaret etti
“PRÜ Atatürkçü Düşünce Kulübü” Anıtkabir’i ziyaret ettiPiri Reis Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Kulübü’nün üyeleri 12 Kasım 2016 Cumartesi günü Ankara’ya giderek Anıtkabir ziyaretinde bulundu.
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Atatürk saygıyla anıldı
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Atatürk saygıyla anıldıCumhuriyetin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 78. yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde anıldı.
Dünya Denizcilik Üniversitesi’nden PRÜ’ne ziyaret
Dünya Denizcilik Üniversitesi’nden PRÜ’ne ziyaretDünya Denizcilik Üniversitesi Rektörü Dr. Cleopatra Doumbia-Henry ve aynı üniversiteden Dr. Aykut Ölçer Piri Reis Üniversitesi (PRÜ) ziyaret etti.
Türk Loydu önemli iki eğitim düzenleyecek
Türk Loydu önemli iki eğitim düzenleyecekTürk Loydu, denizcilik sektörünün eğitim merkezi olma yolunda kararlı bir şekilde ilerliyor. Kasım ayı içerisinde önemli iki eğitimle yine ön planda olacak.
RTEÜ Denizcilik Fakültesi Atlantik Denizcilik’i ağırladı
RTEÜ Denizcilik Fakültesi Atlantik Denizcilik’i ağırladıRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nde geleneksel olarak düzenlenen 6. Kariyer Günleri’nde Atlantik Denizcilik’i ağırladı. Yoğun katılım sebebiyle oturum 3 saat sürdü.
RTEÜ Denizcilik Fakültesi Er Denizcilik’i ağırladı
RTEÜ Denizcilik Fakültesi Er Denizcilik’i ağırladıRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nde geleneksel olarak düzenlenen 6.Kariyer Günleri çerçevesinde Er Denizcilik firmasını konuk etti.
1 2 3 4 5 6 7 8 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75