• BIST 88.813
  • Altın 144,373
  • Dolar 3,6315
  • Euro 3,8570
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 9 °C
  • İzmir 15 °C

KURUMSAL

Atalay, Setur'un yeni genel müdür yardımcısı oldu
Atalay, Setur'un yeni genel müdür yardımcısı olduSetur’da, “Duty Free Satış Direktörü” görevini yürüten Arzu Bozkurt Atalay, “Duty Free’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı” olarak atandı.
200 tonluk asfalt plenti Senagal'e doğru yola çıkıyor
200 tonluk asfalt plenti Senagal'e doğru yola çıkıyor200 tonluk asfalt plenti İstanbul’dan Senegal’e GEFCO güvencesiyle taşınıyor. GEFCO, Türkiye asfalt sektörünün lideri Tekno Asfalt’ın Afrika erişimini güvence altına alıyor.
Otokoç Otomotiv 2016 yılını 5,3 milyar TL ciro ile kapattı
Otokoç Otomotiv 2016 yılını 5,3 milyar TL ciro ile kapattıDijital dönüşüm ve inovasyon projeleri ile geleceği hazırlayan Otokoç Otomotiv, 2016 yılını 5,3 milyar TL ciro ile kapattı. 2017 yılında %16 artışla 6,2 milyar TL ciro hedefliyor.
ABB ‘Dodge Quantis’ motorlu redüktörleri sundu
ABB ‘Dodge Quantis’ motorlu redüktörleri sunduTüm motorlu redüktörler arasında Quantis® en fazla başlangıç torku üretirken, en kolay mil montajı yapılabilmesi için dizayn edildi.
EİB ihracatı 2016 yılında krize rağmen arttı
EİB ihracatı 2016 yılında krize rağmen arttıEge İhracatçı Birlikleri (EİB), Aralık ayında, 923 milyon 270 bin 290 dolar ihracat gerçekleştirdi. EİB ihracatı 2015 yılı Aralık ayına göre yüzde 1 attı. EİB’nin 2016 yılındaki ihracatı ise 10 milyar 908 milyon 753 bin dolar oldu.
TÜRDEF "ISO 9001:2015" kalite belgesini aldı
TÜRDEF "ISO 9001:2015" kalite belgesini aldıBirçok standartta kalitesini tescilleyen Türkiye Denizcilik Federasyonu 14 Aralık 2016 tarihi itibari ile 3 yıllık ISO 9001:2015 kalite standardını belgesini aldı.
TÜSEV'in toplantısından Deniz Ataç başkan çıktı
TÜSEV'in toplantısından Deniz Ataç başkan çıktıTürkiye Üçüncü Sektör Vakfı’nın (TÜSEV) Olağanüstü Mütevelliler Heyeti Toplantısı'nda, Deniz Ataç yeni yönetim kurulu başkanı seçildi.
2017 geri sayımını Setur farkıyla yaşayın
2017 geri sayımını Setur farkıyla yaşayınSetur bu yıl da, seyahat severlere birbirinden muhteşem yılbaşı tur seçenekleri sunarak eğlencenin yeni rotalarını belirliyor...
PETDER - OMSAN işbirliğini 5 yıl daha uzattı
PETDER - OMSAN işbirliğini 5 yıl daha uzattıOMSAN Lojistik, önümüzdeki 5 yıl boyunca Petrol Sanayi Derneği (PETDER) için atık motor yağlarının toplanması, taşınması ve lisanslı tesislere teslim edilmesi hizmetlerini gerçekleştirmeye devam edecek.
İstanbullines fiyat politikasını belirledi ve indirime gitti
İstanbullines fiyat politikasını belirledi ve indirime gittiÜlke ekonomisinin içinde bulunduğu durumu dikkate alarak fiyat politikalarını belirleyen marka, tüm araç tipleri için ücretlerini yüzde 20’ye varan oranlarda aşağıya çekti.
OMSAN’a TOBB’dan takdir ve teşekkür plaketi
OMSAN’a TOBB’dan takdir ve teşekkür plaketiİstanbul Shangri - La Bosphorus Oteli’ndeki Uluslararası Karayolu Taşımacılık Forumu’nda “Tır Sistemi Kefaletinde 50. Yıl” isimli etkinlik kapsamında TIR sistemini en iyi kullanan firmalar Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ödüllendirildi.
Gurur duy Türkiye, Gurur duy Tekirdağ
Gurur duy Türkiye, Gurur duy TekirdağTürkiye’nin en büyük, en modern ve Avrupa’nın ilk 10 limanı arasında olan transit konteyner limanı Asyaport, çağdaş ve çevreci yatırımlarıyla adından söz ettiriyor.
Jotun, uluslararası standartların gelişimine öncülük ediyor
Jotun, uluslararası standartların gelişimine öncülük ediyorUluslarası Standartlar Örgütü (ISO), denizcilik sektörünün uzun zamandır beklediği, yeni standart ISO 19030’u yayımladı.
Çeşme Marina Genel Müdürü Akaltan, "Marina Yönetici Sertifikası" sahibi oldu
Çeşme Marina Genel Müdürü Akaltan, "Marina Yönetici Sertifikası" sahibi olduÇeşme Marina’nın Genel Müdürü Can Akaltan, dünyanın en prestijli "Marina Yönetici Sertifikası"nın sahibi oldu.
Yılın en iyi lojistik firması OMSAN oldu
Yılın en iyi lojistik firması OMSAN olduAtlas Lojistik Ödülleri Yarışması’nda OMSAN, Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörleri (R2) kategorisinde üst üste 7.kez yılın en başarılı lojistik şirketi seçildi.
Türk bayrağını gri listeye düşürmeden hizmete devam
Türk bayrağını gri listeye düşürmeden hizmete devamU.N. Ro-Ro, 2016'daki iddialı büyüme ivmesini 2017 yılında ekonomik anlamda yeni ve güçlü adımlarla gerçekleştireceği yeni yatırımlarla sürdürecek.
TYF'de ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı
TYF'de ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldıTürkiye Yelken Federasyonu seçimler sonrası ilk toplantısını Ankara'da gerçekleştirdi.
TİB İzcileri Anıtkabir’de Ata’sının Huzurundaydı
TİB İzcileri Anıtkabir’de Ata’sının HuzurundaydıDünya Bağımsız İzci Organizasyonu (World Organization of Independent Scout – WOIS) üyesi Trakya İzciler Birliği Federasyonu (TİB)’in izcileri Atatürk Haftası nedeniyle Anıtkabir’e ziyarette bulundu.
DP World gönüllüleri engelliler için adım attı
DP World gönüllüleri engelliler için adım attı60 DP World gönüllüsü "38. Vodafone İstanbul Maratonu"nda Ortopedik Engelliler için 1,2 milyondan fazla adım attı.
Almanya’dan 19 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz
Almanya’dan 19 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruzTırsan, İstanbul’da gerçekleşen 2. Treyler Zirvesi'nde yapılan 2 farklı panelde yer aldı ve sektöre yön veren başarılarını katılımcılar ile paylaştı.
1 2 3 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75