• BIST 88.697
  • Altın 144,311
  • Dolar 3,6280
  • Euro 3,8490
  • İstanbul 7 °C
  • Ankara 11 °C
  • İzmir 13 °C

MARİNA

Teos Marina 4 müjde ile yatçıları sevindirdi
Teos Marina 4 müjde ile yatçıları sevindirdiSakin Şehir ünvanlı, hayalleri süsleyen, filmlere konu olan Ege kasabası Seferihisar’da yatçıların huzurlu adresi Teos Marina, CNR Avrasya Boat Show’da duyurduğu kampanyaları ile tekne sahiplerinin kalbini kazandı.
Teos Marina'nın döviz kuru sabitlemesine ilgi büyük
Teos Marina'nın döviz kuru sabitlemesine ilgi büyükTeos Marina, fuar öncesinde duyurduğu kampanya çerçevesinde, fuar süresince Teos Marina ile sözleşme yapan ve ödemesini tamamlayan tekne sahiplerine sağladığı kolaylıklar büyük ilgi gördü.
Teos Marina döviz kurunu sabitliyor
Teos Marina döviz kurunu sabitliyorİstanbul CNR Avrasya Boat Show’da Hol:3 CO3 no’lu standında ziyaretçilerini ağırlayacak Teos Marina, fuar süresince döviz kurunu sabitliyor.
Kıbrıs'a 300 milyon dolarlık dev marina yatırımı
Kıbrıs'a 300 milyon dolarlık dev marina yatırımıSavoy Grup, Savoy Ottoman Palace & Casino'dan sonra Girne merkezde ilk marinasını açıyor.
"Anything" Teos Marina’dan yarışlara doğru yelken açtı
"Anything" Teos Marina’dan yarışlara doğru yelken açtıAnything, 9 aylık tasarım ve imalat aşamasının sonucunda; yelken direği montajının yapıldığı, ilk suya indirildiği ve 2 aydır antrenmanlarını gerçekleştirdiği Teos Marina’dan ayrılarak yarışlara doğru yelken açtı.
Mavi denizler için hayal ettiler ve proje ürettiler
Mavi denizler için hayal ettiler ve proje ürettilerD-Marin Kids ve TURMEPA işbirliğiyle hayata geçirilen, “Yenilenebilir Enerji ve Denizlerimiz” Projesi’nin ilk eğitimi tamamlandı.
Teos Marina Boot Düsseldorf'ta yoğun ilgi görüyor
Teos Marina Boot Düsseldorf'ta yoğun ilgi görüyorTürk deniz turizmi sektörü, dünyanın karada gerçekleştirilen en büyük denizcilik fuarı olan Boot Düsseldorf’a çıkarma yaptı.
Teos Marina Boot Düsseldorf’ta olacak
Teos Marina Boot Düsseldorf’ta olacakTeos Marina Düsseldorf BoatShow’da Sığacık ve Seferihisar bölgesini tanıtacak.
Teos Marina’da kanal temizliği yapıldı
Teos Marina’da kanal temizliği yapıldıYaşanan yoğun yağışlar nedeniyle derelere atılan katı atıkların Teos Marine kanalına taşınması nedeniyle yetkililer tarafından temizlik çalışması yapıldı.
Dalaman yat limanı projesine iptal kararı verildi
Dalaman yat limanı projesine iptal kararı verildiİlk ihalesi 1995 yılında yapılan ve uzun yıllar bölge gündeminde kalan, Dalaman Yat Limanı; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü kararı ile iptal edildi.
Teos Marina’da dostane devir teslim
Teos Marina’da dostane devir teslimKolin Holding kuruluşu olan ve 2010 yılından bu yana İzmir Seferihisar’da faaliyet gösteren TEOS Marina’da yönetici değişikliği gerçekleşti.
Yaşar Üniversitesi öğrencileri Teos Marina’da
Yaşar Üniversitesi öğrencileri Teos Marina’daYaşar Üniversitesi’nin Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı ile Marina ve Yat İşletmeciliği programı 1. Sınıf öğrencileri, Teos Marina’yı ziyaret etti.
Anaokulu öğrencilerinden Teos Marina’ya ziyaret
Anaokulu öğrencilerinden Teos Marina’ya ziyaretSeferihisar Bağımsız Anaokulu öğrencileri Teos Marina’yı ziyaret etti.
Milta Bodrum Marina'da Kış Sezonu Etkinlikleri Başlıyor!
Milta Bodrum Marina'da Kış Sezonu Etkinlikleri Başlıyor!Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi kış sezonu boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak.
DEÜ öğrencileri Teos Marina’yı ziyaret etti
DEÜ öğrencileri Teos Marina’yı ziyaret ettiMarina İşletmeciliği Programı öğrencileri pratik eğitim için Teos Marina’ya ziyarette bulundu.
Ataköy Mega Yat Limanı'na neden mühür vuruldu?
Ataköy Mega Yat Limanı'na neden mühür vuruldu?İstanbul Ataköy'de sürdürülen mega yat limanı projesi için verilen inşaat ruhsatına karşı açılan davayı kazanan Bakırköy Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü inşaatı mühürledi.
TEOS Marina'da acil müdahale tatbikatı yapıldı
TEOS Marina'da acil müdahale tatbikatı yapıldıİzmir'in Seferihisar ilçesinde bulunan Teos Marina'da geçtiğimiz günlerde olası bir tehlikeli duruma karşı acil müdahale tatbikatı gerçekleştirildi. Fotoğraflı haber...
D-Marin Kids ve TURMEPA işbirliğiyle 'Marina Eğitimleri' hayata geçiriliyor
D-Marin Kids ve TURMEPA işbirliğiyle 'Marina Eğitimleri' hayata geçiriliyorD-Marin Kids ve TURMEPA işbirliği ile hayata geçirilen “Marina Eğitimleri” Projesi ile çocuklar, denizdeki yaşamı ve denizlerin geleceğini kurtarmayı öğrenecek.
Teos Marina, Mavi Bayrak denetiminden geçti
Teos Marina, Mavi Bayrak denetiminden geçtiTeos Marina, “Uluslararası Mavi Bayrak Ödülü” marina denetiminden “Kriterlere tam uyumlu” raporu aldı.
D-Marin Turgutreis’ten hem denizde hem karada konaklama imkanı
D-Marin Turgutreis’ten hem denizde hem karada konaklama imkanıDenizci yaşam tarzının ayrıcalığı ile Bodrum yarımadasının eşsiz yaşamı ve tarihini bir araya getiren D-Marin Turgutreis sunduğu farklı kampanyalarla denizde kışlamada ve karada konaklamada tekne sahiplerine fırsatlar sunuyor.
1 2 3 4 5 6 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75