• BIST 97.717
  • Altın 143,837
  • Dolar 3,5683
  • Euro 3,9936
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 3 °C
  • İzmir 13 °C

MARİNA

D-Marin’lerin izinde bu yazın tatil rotası
D-Marin’lerin izinde bu yazın tatil rotasıD-Marin “Ufkunuzu genişletin” motto’suyla Türkiye’de Turgutreis, Göcek ve Didim’de yer alan marinalarıyla sezon boyunca, kültür, sanat ve eğlence alanındaki etkinliklerle misafirlerini ağırlıyor.
Teos Marina'da sezon 'Retro Parti' ile açıldı
Teos Marina'da sezon 'Retro Parti' ile açıldıTeos Marina'da yaz sezonu 19 Mayıs Cuma akşamı düzenlenen 'Retro Parti' ile açıldı. Havuz başında yatçılar, kiracılar, kamudaki paydaşlar, Teos Marina çalışanları ile “Yaza Merhaba” dedi.
Avrasya Boat Show, 5 binin üzerinde deniz tutkununu ağırladı
Avrasya Boat Show, 5 binin üzerinde deniz tutkununu ağırladıDeniz severlerin her yıl ilgiyle takip ettiği CNR Avrasya Boat Show Denizde Fuarı, 5 binin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçinin katılımı ile Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda düzenlendi.
İkinci dünya turunu Teos Marina’da tamamladı
İkinci dünya turunu Teos Marina’da tamamladı2004-2007 yılları arasında Anouk adlı yelkenli teknesi ile dünya turu yapan 67 yaşındaki denizci Ekrem İnözü, 8 Eylül 2014’te Bodrum Turgutreis’ten başladığı ikinci dünya turunu İzmir’in Seferihisar ilçesindeki Teos Marina’da tamamladı.
Palmarina Bodrum dünyadan konuklarını bekliyor
Palmarina Bodrum dünyadan konuklarını bekliyorDünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum yeni sezona hazır. Açıldığı günden beri Bodrum’un cazibe merkezi olan Palmarina Bodrum, dördüncü yaz sezonunda ziyaretçilerini sürprizlerle karşılıyor.
Teos Marina'da hudut kapısı 7 gün hizmet verecek
Teos Marina'da hudut kapısı 7 gün hizmet verecekGeçici statüdeki Teos Marina hudut kapısının haftanın 7 günü hizmet vereceği açıklandı.
"Teos Çocuk Şenliği" Seferihisar'da düzenlendi
"Teos Çocuk Şenliği" Seferihisar'da düzenlendiİzmir’in sakin ilçesi Seferihisar’da 23 Nisan 5 gün boyunca "Teos Çocuk Şenliği"yle kutlandı.
D-Marin’lerin izinde yaz rotası: Yunanistan ve Hırvatistan
D-Marin’lerin izinde yaz rotası: Yunanistan ve HırvatistanDoğu Akdeniz Çanağı’nın en büyük marina zincirlerinden biri olan D-Marin “Ufkunuzu genişletin” motto’suyla Türkiye dışında Yunanistan ve Hırvatistan’da da yer alan marinalarıyla misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
Teos Marina’da yatçılara ilk yardım eğitimi verildi
Teos Marina’da yatçılara ilk yardım eğitimi verildiTeos Marina’da, Göztepe Yelken Şubesi ve Herkes İçin Acil Sağlık Derneği (HİASD) işbirliğiyle düzenlenen “Denizde İlk Yardım” eğitimi gerçekleştirildi.
D-Marin Didim’den tekne sahiplerine ferahlatan kampanya
D-Marin Didim’den tekne sahiplerine ferahlatan kampanyaDoğu Akdeniz Çanağı’nın en büyük marina zincirlerinden biri olan D-Marin’in bünyesinde yer alan D-Marin Didim, tekne sahiplerine sıcak yaz günleri için ferahlatan bir kampanya sunuyor.
'Kıyı İstanbul' projesi hayata geçiyor
'Kıyı İstanbul' projesi hayata geçiyorAlman ve İsviçreli girişimcilerin ortaklığıyla kurulan Yeditepe Marina'nın Büyükçekmece sahilinde 500 milyon avroluk yatırım olan "Kıyı İstanbul" projesi hayata geçiyor.
"Kayıtsız 3"ün kış bakımı Teos Marina’da yapılıyor
"Kayıtsız 3"ün kış bakımı Teos Marina’da yapılıyor2006-2009 yılları arasında ‘Kayıtsız 3’ adlı teknesiyle dünyayı dolaşan Özkan Gülkaynak, Teos Marina’da bağlı bulunan teknesini kış bakımı yaptırmak için karaya çekti.
D-Marin Göcek'de balık avlama yarışması yapıldı
D-Marin Göcek'de balık avlama yarışması yapıldıMuğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan D-Marin Göcek'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen turnuvada, oltayla balık yakalama yarışması düzenlendi.
Teos Marina’da yönetim ekibi güçleniyor
Teos Marina’da yönetim ekibi güçleniyorİzmir’in sakin şehir unvanlı ilçesi Seferihisar’da 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren Teos Marina, yönetim ekibini güçlendiriyor. 
D-Marin, Jotun Boya ile birlikte kaptan ve tekne sahiplerine eğitim verecek
D-Marin, Jotun Boya ile birlikte kaptan ve tekne sahiplerine eğitim verecekD-Marin, Jotun Boya ile birlikte 22 Şubat ve 8, 9 Mart tarihlerinde, kaptanlar ve tekne sahiplerine “Yat Boyaları Uygulama Detayları ve Ozmoz Tedavisi” eğitimi verecek.
D-Marin, Boat Show’da deniz tutkunlarıyla buluştu
D-Marin, Boat Show’da deniz tutkunlarıyla buluştuD-Marin, 11-19 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul’da 11.kez düzenlenen ve Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show’da yer aldı.
West İstanbul Marina “SEQUEL P”yi karaya aldı
West İstanbul Marina “SEQUEL P”yi karaya aldıWest İstanbul Marina (WİM) 700 ton kapasiteli travel lifti ile ilk süper yat operasyonunu başarı ile tamamlayarak 58m uzunluğundaki ve 680 ton ağırlığındaki “SEQUEL P” yi karaya aldı.
Teos Marina 4 müjde ile yatçıları sevindirdi
Teos Marina 4 müjde ile yatçıları sevindirdiSakin Şehir ünvanlı, hayalleri süsleyen, filmlere konu olan Ege kasabası Seferihisar’da yatçıların huzurlu adresi Teos Marina, CNR Avrasya Boat Show’da duyurduğu kampanyaları ile tekne sahiplerinin kalbini kazandı.
Teos Marina'nın döviz kuru sabitlemesine ilgi büyük
Teos Marina'nın döviz kuru sabitlemesine ilgi büyükTeos Marina, fuar öncesinde duyurduğu kampanya çerçevesinde, fuar süresince Teos Marina ile sözleşme yapan ve ödemesini tamamlayan tekne sahiplerine sağladığı kolaylıklar büyük ilgi gördü.
Teos Marina döviz kurunu sabitliyor
Teos Marina döviz kurunu sabitliyorİstanbul CNR Avrasya Boat Show’da Hol:3 CO3 no’lu standında ziyaretçilerini ağırlayacak Teos Marina, fuar süresince döviz kurunu sabitliyor.
1 2 3 4 5 6 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75