• BIST 89.385
  • Altın 145,846
  • Dolar 3,6324
  • Euro 3,8967
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 19 °C
  • İzmir 21 °C

MARİNA

"Kayıtsız 3"ün kış bakımı Teos Marina’da yapılıyor
"Kayıtsız 3"ün kış bakımı Teos Marina’da yapılıyor2006-2009 yılları arasında ‘Kayıtsız 3’ adlı teknesiyle dünyayı dolaşan Özkan Gülkaynak, Teos Marina’da bağlı bulunan teknesini kış bakımı yaptırmak için karaya çekti.
D-Marin Göcek'de balık avlama yarışması yapıldı
D-Marin Göcek'de balık avlama yarışması yapıldıMuğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan D-Marin Göcek'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen turnuvada, oltayla balık yakalama yarışması düzenlendi.
Teos Marina’da yönetim ekibi güçleniyor
Teos Marina’da yönetim ekibi güçleniyorİzmir’in sakin şehir unvanlı ilçesi Seferihisar’da 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren Teos Marina, yönetim ekibini güçlendiriyor. 
D-Marin, Jotun Boya ile birlikte kaptan ve tekne sahiplerine eğitim verecek
D-Marin, Jotun Boya ile birlikte kaptan ve tekne sahiplerine eğitim verecekD-Marin, Jotun Boya ile birlikte 22 Şubat ve 8, 9 Mart tarihlerinde, kaptanlar ve tekne sahiplerine “Yat Boyaları Uygulama Detayları ve Ozmoz Tedavisi” eğitimi verecek.
D-Marin, Boat Show’da deniz tutkunlarıyla buluştu
D-Marin, Boat Show’da deniz tutkunlarıyla buluştuD-Marin, 11-19 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul’da 11.kez düzenlenen ve Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show’da yer aldı.
West İstanbul Marina “SEQUEL P”yi karaya aldı
West İstanbul Marina “SEQUEL P”yi karaya aldıWest İstanbul Marina (WİM) 700 ton kapasiteli travel lifti ile ilk süper yat operasyonunu başarı ile tamamlayarak 58m uzunluğundaki ve 680 ton ağırlığındaki “SEQUEL P” yi karaya aldı.
Teos Marina 4 müjde ile yatçıları sevindirdi
Teos Marina 4 müjde ile yatçıları sevindirdiSakin Şehir ünvanlı, hayalleri süsleyen, filmlere konu olan Ege kasabası Seferihisar’da yatçıların huzurlu adresi Teos Marina, CNR Avrasya Boat Show’da duyurduğu kampanyaları ile tekne sahiplerinin kalbini kazandı.
Teos Marina'nın döviz kuru sabitlemesine ilgi büyük
Teos Marina'nın döviz kuru sabitlemesine ilgi büyükTeos Marina, fuar öncesinde duyurduğu kampanya çerçevesinde, fuar süresince Teos Marina ile sözleşme yapan ve ödemesini tamamlayan tekne sahiplerine sağladığı kolaylıklar büyük ilgi gördü.
Teos Marina döviz kurunu sabitliyor
Teos Marina döviz kurunu sabitliyorİstanbul CNR Avrasya Boat Show’da Hol:3 CO3 no’lu standında ziyaretçilerini ağırlayacak Teos Marina, fuar süresince döviz kurunu sabitliyor.
Kıbrıs'a 300 milyon dolarlık dev marina yatırımı
Kıbrıs'a 300 milyon dolarlık dev marina yatırımıSavoy Grup, Savoy Ottoman Palace & Casino'dan sonra Girne merkezde ilk marinasını açıyor.
"Anything" Teos Marina’dan yarışlara doğru yelken açtı
"Anything" Teos Marina’dan yarışlara doğru yelken açtıAnything, 9 aylık tasarım ve imalat aşamasının sonucunda; yelken direği montajının yapıldığı, ilk suya indirildiği ve 2 aydır antrenmanlarını gerçekleştirdiği Teos Marina’dan ayrılarak yarışlara doğru yelken açtı.
Mavi denizler için hayal ettiler ve proje ürettiler
Mavi denizler için hayal ettiler ve proje ürettilerD-Marin Kids ve TURMEPA işbirliğiyle hayata geçirilen, “Yenilenebilir Enerji ve Denizlerimiz” Projesi’nin ilk eğitimi tamamlandı.
Teos Marina Boot Düsseldorf'ta yoğun ilgi görüyor
Teos Marina Boot Düsseldorf'ta yoğun ilgi görüyorTürk deniz turizmi sektörü, dünyanın karada gerçekleştirilen en büyük denizcilik fuarı olan Boot Düsseldorf’a çıkarma yaptı.
Teos Marina Boot Düsseldorf’ta olacak
Teos Marina Boot Düsseldorf’ta olacakTeos Marina Düsseldorf BoatShow’da Sığacık ve Seferihisar bölgesini tanıtacak.
Teos Marina’da kanal temizliği yapıldı
Teos Marina’da kanal temizliği yapıldıYaşanan yoğun yağışlar nedeniyle derelere atılan katı atıkların Teos Marine kanalına taşınması nedeniyle yetkililer tarafından temizlik çalışması yapıldı.
Dalaman yat limanı projesine iptal kararı verildi
Dalaman yat limanı projesine iptal kararı verildiİlk ihalesi 1995 yılında yapılan ve uzun yıllar bölge gündeminde kalan, Dalaman Yat Limanı; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü kararı ile iptal edildi.
Teos Marina’da dostane devir teslim
Teos Marina’da dostane devir teslimKolin Holding kuruluşu olan ve 2010 yılından bu yana İzmir Seferihisar’da faaliyet gösteren TEOS Marina’da yönetici değişikliği gerçekleşti.
Yaşar Üniversitesi öğrencileri Teos Marina’da
Yaşar Üniversitesi öğrencileri Teos Marina’daYaşar Üniversitesi’nin Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı ile Marina ve Yat İşletmeciliği programı 1. Sınıf öğrencileri, Teos Marina’yı ziyaret etti.
Anaokulu öğrencilerinden Teos Marina’ya ziyaret
Anaokulu öğrencilerinden Teos Marina’ya ziyaretSeferihisar Bağımsız Anaokulu öğrencileri Teos Marina’yı ziyaret etti.
Milta Bodrum Marina'da Kış Sezonu Etkinlikleri Başlıyor!
Milta Bodrum Marina'da Kış Sezonu Etkinlikleri Başlıyor!Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi kış sezonu boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak.
1 2 3 4 5 6 
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2017 Vira Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 555 994 95 75